Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!

Mariusz Kolendowicz

Zapaleniec
470 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Spacer do Schroniska Samotnia
28 kwiecień 2013 16:43

Super! Kwintesencja polskich gór, sam mam w moich wycieczkach podobna trasę i w sierpniu znowu tam jadę :) Pozdrawiam.

Sztolnie w Kowarach
26 październik 2011 10:33

Dziękuję Danuto:) Zdjęcie super, takiego akurat w swojej kolekcji nie posiadam, ponieważ doszliśmy akurat na wejście do kopalni, a po naszym wyjściu było tam tak tłoczno, że nie zrobiłbym takiego ujęcia. Pozdrawiam.

Park Krajobrazowy Dolina Bobru
18 październik 2011 22:01

Pięknie, po samych zdjęciach widzę, że warto się tam wybrać. I opis ciekawy. Pozdrawiam.

Bieszczady
18 październik 2011 21:18

O tak! Masz rację, dlatego ja nawet w Górach Stołowych znajduję raj dla samotników, bo tam nie chodzi prawie nikt (co też jest złe, bo niedługo wszystko zarośnie i nie będzie szlaków). Sudety są piękne, ale jak mówisz, ludzi mnóstwo i nie kazdy szanuje porządek. Oznakowanie szlaków jest jak na niemieckich autostradach:) Czyli wzorowe.

Bieszczady
18 październik 2011 20:27

Wzorowo, prawdziwa wycieczka, a nie jakieś przereklamowane Zakopane:) Też mam zamiar wybrać się w Bieszczady. Super opowiadanie!!!

Śnieżka
18 październik 2011 14:59

Zgadza się:) Szczyt Śnieżki jest w chmurach przez 295 dni w roku, u mnie trafiła się piękna pogoda i widzę, że wycieczka też podobna:) Super opis, pozdrawiam górołaza:)

Starałem się jak mogłem:) Dziękuję za miłe słowa:)

dziękuję:) Jeszcze tylko muszą się zdjęcia do galerii załadować, bo na serwer już poszły:) pozdrawiam

Dokończyłem, zapraszam wszystkich do lektury:) Niebawem wyprawa na Śnieżkę i powrót doliną Łomniczki:) Z fotkami i opisami.

Trasa będzie dokończona:) Musiałem przerwać, bo nie miałem czasu:) Pozdrawiam.

PS. Fotek będzie więcej:)

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021