Katarzyna

Wędrowiec
260 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Witam:) Pochodzę ze Śląska, ale obecnie mieszkam w Niemczech. Jako młoda osoba nigdy nie próbowałam poszerzać horyzontów w przenośni i dosłownie i zawsze wybierałam się na wakacje w jedno i to samo miejsce. Od kiedy finanse nie są już ogranicznikiem wraz z mężem postanowiliśmy obejrzeć trochę świata. Dopiero zaczynamy, więc wiele jeszcze przed nami:) Oboje jesteśmy fizjoterapeutami i raczej wysportowanymi osobami. Urlop musi być jednak dla nas stonowany-to znaczy, wszystkiego po trochu. Nie lubimy za dużych szaleństw, ale też nie leżymy dwa tygodnie na plaży w jednym i tym samym dołku w piasku:) Nie jesteśmy fascynatami architektury, ale podziwiamy piękno starych budowli i miast. Nie zwiedzamy wszystkiego dokładnie, tylko to na co mamy ochotę, siły lub czas. Tacy po prostu jesteśmy:) A co już nasze oczy zobaczyły chętnie się z Wami podzielimy:)))

Najnowsze podróże

Schillig CZERWIEC 2010

07 czerwiec 2010 09:23

Zell am See

04 czerwiec 2010 23:10
Zobacz kolejne podróże
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022