Anna Żukowska i Katarzyna Szutkiewicz

Wędrowiec
205 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Ania i Kasia. Jesteśmy z Białymstoku. Lubimy podróżować, dlatego chciałyśmy przedstawić Wam plan naszej wycieczki, którą ostatnio odbyłyśmy . Zapraszamy wszystkich, aby podążali naszymi śladami. Na codzień jesteśmy studentkami turystyki. Łatwo nawiązujemy kontakty. Dużo się uśmiechamy i staramy się zgłębiać kulturę i historię naszego kraju poprzez zwiedzanie.

Najnowsze podróże

Szlak wielkich zamków

07 czerwiec 2010 11:44
Zobacz kolejne podróże
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021