Asia i Karol Keller

Weekendowy turysta
61 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Moje typy to oczywiście zamek w Malborku, Mosznie, Krasiczynie oraz Wilanowie

Moje spotkanie z Pragą
08 czerwiec 2010 12:13
Ja również miałem okazję ostatnio troszkę pozwiedzać Pragę. To była moja pierwsza i zapewne nie ostatnia wizyta w tym mieście. Nena możesz mi wskazać, gdzie znajduje się ten prywatny browar? Pozdrawiam :)
Kartuzy - moje miejsce
01 czerwiec 2010 10:28
Kartuzy to niewielkie miasto w woj. pomorskim, położone nad czterema jeziorami, niestety niezbyt czystymi. Na szczęście w okolicy jest mnóstwo innych jezior i kąpielisk, nad którymi można miło spędzić czas. Mieszkam tu zaledwie od roku a już się bardzo związałem z tym miejscem. Jest to zapewne spowodowane dużą ilością zieleni zarówno w jak i poza miastem oraz sporą ilością atrakcji turystycznych. Ale też i w samych Kartuzach również jest kilka miejsc godnych uwagi. Należą do nich m.in.:
Park Jurajski w Rybniku
01 czerwiec 2010 09:49
Niestety nie widziałem żadnych z powyższych miejsc, ale właśnie otworzyli Park dnozaurów w Łebie i tam się z pewnością wybiorę. Mam nadzieję że pogoda w nadchodzący długi weekend pozwoli na odwiedzenie tego miejsca. Poniżej załączam link do strony tego Parku. Pozdrawiam
http://www.lebapark.pl/index.php
Wiesław Budziński
08 kwiecień 2010 13:32
Ja wraz z małżonką wybieramy się w okolice Kudowy Zdrój. Z tego co się dowiedziałem z wielu źródeł jest tam wiele bardzo ciekawych miejsc do odwiedzenia. Po powrocie oczywiście będzie krótkie sprawozdanie :)
Karol Keller
08 kwiecień 2010 13:27
To jest piękna turecka Kapadocja. Jak tylko będę miał chwilkę wolnego czasu to zamieszczę tu krótki opis oraz trochę zdjęć. Pozdrawiam
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021