Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!

ivona

Zapaleniec
713 kilometrów

Komentarze

Piękna wycieczka...:)a ja nie mogę dotrzeć z rowerkiem w dolinki podkrakowskie,poznałam je jeszcze w czasie studiów,potem odwiedzałam samochodem i pieszo przedeptywałam stare ślady...czuję,że wiosną muszę tam pojechać z rowerem...:)))
Świnoujście
17 listopad 2009 20:40
Tak,bardzo miło powspominać upalne wakacje kiedy za oknem...hmmm...deszczowy listopad...:)))
Straszykowe Skały i okolica
11 listopad 2009 18:19
Polecam ten kawałek Jury,szczególnie jeśli lubisz odpoczywać i zwiedzać bez tłumów,na Grochowcu wprawdzie zawsze się ktoś wspina...ale wspinacze nie odchodzą od skały na 5 kroków...:)))
pozdrawiam miło...:)))
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021