Piotr Kuzia

Zapaleniec
809 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Myślę że wiatraki mają w sobie to coś że jak by ich nie fotografować to zawsze będą piękne. Cieszę się że innym też się podobają.
KRAJTROTERZY Z WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO
29 październik 2009 17:36
Witam ja jestem z Olsztyna.
My byliśmy tam we wrześniu(więc dodatkowo widoki zaczynały być wzbogacone przez jesienne barwy), a mały już po wejściu na Szafranówkę stanął zadowolony i stwierdził że widoki rzeczywiście są piękne.
Dziękuję bardzo, dopiero niedawno odkryłem ten portal, cieszę się że istnieje tylu ludzi z którymi można dzielić swoje pasje.
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021