ARKADIUSZ RÓŻAŃSKI

Domator
12 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
 kiedys nie było tygodnia abym gdzies na wekend nie wypalił w pobliskie sudety do jakies pieczary,jaskini itd.! teraz pozostał smutek i żal ze nie jestem tam a tu! . Teraz podziwiam fiordy i powiem szczerze że polskie zabytki ,historia , góry lepiej mi sie podobaja jestem do nich przywiazony jestem czescia ich. brakuje mi tego strasznie. 

Najnowsze podróże

Krajtroter nie posiada jeszcze żadnej publicznej podróży. Mamy nadzieję, że doda je wkrótce
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022