Turystyczne Mistrzostwa Blogerów
Moi mili! Bierzemy udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!
16 blogów podróżniczych reprezentuje swoje województwo w Polsce. My pokażemy piękno województwa śląskiego!

Chcesz nam pomóc? Wchodź na naszego bloga i śledź nasze kanały społecznościowe: Facebook, Instagram i Youtube.
Lajkuj, komentuj i udostępniaj!
Zapraszamy Cię na tą piękną przygodę! Z góry dziękujemy!

Danusia

Krajtroter
177879 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Gniezno
02 październik 2018 19:16

Ja też mam niedosyt Gniezna. Mus kiedyś tam wrócić.

Zamek w Kórniku
02 październik 2018 19:15

Wszystko prawda:-) Byłam,widziałam,potwierdzam:-)

Jasna Góra na dobry początek
02 październik 2018 19:14

Czyli Amelka pozytywnie zdała egzamin na młodego krajtrotera. Witamy w naszym gronie:-) Pięknie się prezentujecie.

Chmielno
02 październik 2018 19:13

Jak miło Marianie,że odwiedziłeś tak bliskie mi miejsca. W Chmielnie bywam co jakiś ze szkolnymi wycieczkami. Zwykle u garncarzy Neclów. 

Nie ma to jak spełniac marzenia! Piękne foty i świetna wyprawa,jak zwykle ciekawie opisana. Mimo niskiej temperatury udana.Grunt,że obyło się bez podziębienia.

Z Bogiem nad Bugiem w Kodniu
02 październik 2018 19:07

Miejsce mi nieznane. Chciałabym kiedyś je odwiedzić.

Rymanów Zdrój
19 sierpień 2018 09:18

Rymanów jest na mojej liście miejsc do odwiedzenia. Dorzuciłaś jeszcze argumet za odwiedzeniem kiedyś tych stron:-) No i zastanowiło mnie " Leśne dymanie" hihi

Ściana Olzy
19 sierpień 2018 09:15

Ciekawe miejsce. Ściana robi wrażenie.

Ekstra! Lubię muzea bez napisu " Nie dotykaj!" i bez "Zakaza fotografowania!"

[cytuj autor='marian']Długopole-Zdrój i Międzygórze zwiedziłem w tym roku przy okazji odwiedzin szwagierki,która właśnie przebywała w Długopolu w sanatorium.Faktycznie poza pięknym parkiem miejscowość mało atrakcyjna.Szkoda że miałaś pecha trafić na remonty przy wodospadzie w Międzgórzu.My natomiast byliśmy mile zaskoczeni zmianami jakie tam powstały[schody odnowione,nowe barierki itd.].Do jaskini jeszcze nie dotarłem,chyba przez te rezerwacje, ponieważ Dolny Śląsk często zwiedzamy spontanicznie.Piękne fotki zrobiłaś w jaskini.Pozdrawiam.[/cytuj]

Marianie,długo przyszło mi czekać na tą jaskinię,ale warto było,naprawdę:-) Cieszę się,że choć jest dla nas tak odległa udało się ją zwiedzieć.

 

Kochana Aniu wstyd mi,że dopiero teraz. O rok za późno Nie wiem,kiedy zleciał mi ten czas.Dzięki Wam mogliśmy wreszcie odwiedzić, te dalekie strony. zamierzamy kiedyś tam jeszcze powrócić.Jeszcze raz dziękuję!

[cytuj autor='Anna Piernikarczyk']Super Danusiu, że udało Ci się wspomnieniami sięgnąć do tej wyprawy :) Podobne drogi mieliśmy wtedy, choć Jaskinię Niedźwiedzią zwiedzaliśmy przy innej okazji. Piękne zakątki to są![/cytuj]

 

Palmiarnia w Gliwicach
16 sierpień 2018 09:47

Palmiarnia fajne miejsce. Nie wiedziałam,że i w Gliwicach jest takowy przybytek. W ogóle chyba mało wiem o Gliwicach:-)

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021