Marta Dmowska

Nowicjusz
2 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

RIESE - Włodarz
12 sierpień 2011 17:28

Wewnątrz jest ok 5 stopni, dodatkowo płynie się łodziami w tych tunelach więc trzeba sie po prostu ciepło ubrać. Proponuję również zabrać ze sobą kalosze ponieważ momentami przechodzi się w ciemnych korytarzach po mokrej podłodze. Koszt takiej wycieczki (sierpień 2011) to 20 zł/ osoba ( dzieci nie mają zniżek). Proszę się zastanowić czy wasze dziecko zniesie taką 1,5 godzinną wyprawę pod ziemię: moja 6-letnia córka nie była z tej wycieczki zadowolona

Dinopark Szklarska poręba
12 sierpień 2011 17:21

Byłam tam z dziećmi w tym tygodniu i nie jestem tym parkiem zachwycona. Za samo wejscie zapłacilismy 45 zł (2 dzieci i 1 osoba dorosła) przy czym w ramach tej opłaty mogliśmy sie tylko bezpłatnie przejść wspomnianą ścieżka edukacyjną i skorzystać z niewielkiego placu zabaw. Każda dodatkowa atrakcja typu kolejka, park linowy oraz dmuchane zjeżdżalnie dodatkowo płatne.

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021