Justyna

Wędrowiec
222 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

hej mam dwójkę dzieci synek ma 4,5 a córcia prawie dwa. Dwa razy byliśmy w Wiśle (w tym i zeszłym roku) bardzo fajny penjonat z placem zabaw, dużo atrakcji w okolicy Czantoria, Równica w pobliskim Ustroniu; Wisła Soszów, Kubalonka, w rynku fajny plac zabaw i wycieczka ciuchią (dwie trasy do wyboru). Popieram przedmówcę Szczawnica też jest super :). My wolimy raczej spokojne miejscowości więc jeśli Tatry to Gliczarów Górny z przepięknymi widokami na Tatry,  z tamtąd niedaleko do Łysej Polany i do przejścia na Słowację tam jest bardzo fajna trasa zaczynajaca się w Tatrzańskiej Javorinie nazywa się to chyba Przełęcz pod Kopą. Polecam też Rusinową Polanę z wypasem owiec frajda dla dzieci :) no i oczywiście Bukowina i Białka z basenami jak ktoś lubi :)

PS. będę opserwować ten post i czekam na fajne propozycje:) popieram Anię najpierw poznajmy Polskę bo mamy tyle pięknych niedocenionych miejsc.

Ostatnio edytowany: 2013-07-29 14:50

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022