Ryszard Józefczyk

Zapaleniec
314 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Wyprawa w "nawet bliskie nieznane" to prawdziwy dla mnie duch przygody i młodości. Jak lepiej poczuć wielkość i tajemniczość świata? Gdy kilometry uciekają w oka mgnieniu, czy jak każdy moment i kilometr przeżywasz jak wielką tajemnicę i czujesz się mały przy potędze i bogactwie świata. Dlatego rower to dla mnie duch pionierstwa. A góry ? Na rowerze pokonuję je prawie zawsze gdy tylko mogę. Jak widzę mozolnie dżwigających plecaki na przełęcze a sam z sakwą jestem na niej w parę minut to jeszcze bardziej kocham swego stalowego rumaka.. Chociaż góry nawet jeśli niewielkie są dla mnie zawsze najpiękniejszą tajemnicą horyzontu ,który jest na równinie " taaaaki płaski".

Najnowsze podróże

rowerem z Jarosławia do Medyki

22 czerwiec 2009 21:16

rowerem w Bieszczady

14 czerwiec 2009 19:18
Zobacz kolejne podróże
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022