Amorkowa

Zapaleniec
561 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Tak zameczek jest cudny ale ja również nacięłam się rusztowania. Rok temu przeprowadziłam się do Głuchołaz i teraz kiedy moja niunia ma juz rok warto było coś w okolicy zobaczyć niestety byłam troszku rozczarowana tymi rusztowaniami ale może do wiosny skończą :). Zwiedzaliśmy również zamek w środku też niestety byłam troszku rozczarowana że tak mało eksponatów posiadają. Ale napewno jeszcze tam zawitamy.
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022