elzbieta reimus

Krajtroter
2221 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Aleksander Majewski
28 sierpień 2009 14:37
Witam - coś słabo Panu idzie w turystyce-Pozdrawiam i zachęcam coś więcej napisać.
Wyżne Rużbachy
23 marzec 2009 15:19
Witam - Byłam - widziałam - potwierdzam,że jest tam pięknie-piękne uzdrowisko na południowych Stokach Wysokich Tatr koło żelaznego potoku.Pozdrawiam.
Pozdrawiam - dzięki za informację i zaraz zajrzę na ten portal.
Witam Panie Łukaszu - nie odpowiem konkretnie o przejsciu tunelowym,ponieważ nie słyszałam-prawdopodobnie był pomost na wzgórze do Krzyżtopora- tak miał zrobić Jerzy Ossoliński.
A jak było naprawdę ???.
Pozdrawiam i zapraszam w te tereny / sama muszę też się dowiedziec o tym/.
Witam i dzięki za zwrócenie mego opisu >SZLAK ARTYSTYCZNY< - zgadzam się z Panią - tereny nadwiślańskie są naprawdę piękne i zapraszam w te tereny ,a wszczególności wiosną,gdzie wszystko budzi się ze snu.I proszę o kontakt wrazie tej wycieczki.
Pozdrawiam.
Słupsk-Malbork
13 luty 2009 14:35
Panie Wojtku - gratuluję takich wycieczek - muszę sie przyznac ,że nigdy nie byłam w Malborku.
Pozdrawiam.
elzbieta reimus
11 luty 2009 13:56
>>WITAM WSZYSTKICH NA POLSKICH SZLAKACH<<
ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA TERENY NADWIŚLAŃSKIE - PUNKTY INFORMACJI - O NADWIŚLAŃSKIM SZLAKU .
1/. GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE> SIELSKA DOLINA<
CZESŁAW i HALINA SAWICCY
NOWE 35
TEL. 0158243873
KOM.0502731033
MIASTO -OLSZYNA-
10 luty 2009 20:24
>>ZAPRASZAM MIŁOŚNIKÓW DO ZWIEDZANIA MOICH TERENÓW<<
Pani Aniu bardzo mi miło gościć na Forum - tak spełniam swoje marzenia bo mam czas,a najwięcej to lipiec jest przeznaczony na wyjazdy.Dlatego ,że jestem czynna społecznie dla ludzi,którzy tą pomoc potrzebują .
Życzę Pani i Rodzinie jak najwięcej przebywania na łonie przyrody,a przy okazji zwiedzania okolic,które posiadają ozdoby polskiego krajobrazu jak krzyże - figury i kapliczki .
Pozdrawiam.
Witam serdecznie i dzięki za miłe słowa - tak to była sentymentalna podróż po tylu latach - teraz gdy jestem na emeryturze mogę robić to co chcę i spełniać moje marzenia,które były wemnie od lat.
Pani Marto nie znam Kamieńca Ząbkowicki- ale myślę,że i tam dotrę jak będę w tamtych stronach.Uważam,że najpierw coś się dowiem o tej miejscowości właśnie przez Pania i męża,kiedy zwiedzicie i zdjęcia będą w galeri >Polskich Szlakach<
Życzę miłego zwiedzania i dobrej pogody.Pozdrawiam-ELA
Marta
01 luty 2009 12:02
Podziwiam takich ludzi ,którzy mają czas i lubią takie wypady - aby spędzić ,podziwiać nowe miejsca na Ziemi.Pozdrawiam i zapraszam w okolice Sandomierza.
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021