nena

Uzależniony od podróży
1124 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Kocham góry i górską przyrodę . Urodziłam się i mieszkam w Beskidzie Małym . Od dzieciństwa chodzenie po okolicznych górkach, obserwowanie przyrody , zbieranie grzybów to był jeden z moich sposobów na spędzanie wolnego czasu. Lubię również w wolnej chwili zafundować sobie jakiś większy wypad czy wycieczkę, nie tylko w góry ale i w inne rejony naszego kraju i nie tylko. Nie jestem zmotoryzowanym turystą , dlatego często zdaję się na przyjaciół , autobus , bądź na poczciwą naszą kolej :D Uwielbiam fotografować przyrodę i zabytki. Bardzo lubię zwiedzać zamki , zarówno te jeszcze dobrze zachowane , jak i ruiny :)

                  **************

W górach jest wszystko co kocham
Wszystkie wiersze są w bukach
Zawsze kiedy tam wracam
biorą mnie klony za wnuka

Zawsze kiedy tam wracam
siedzę na ławce z księżycem
i szumią brzóz kropidła
dalekie miasta są niczem

Ja się tam urodziłem w piśmie
Ja wszystko górom zapisałem czarnym
Ja jeden znam tylko Synaj
Na lasce jałowca wsparty

i czerwień kalin jak cyrylica pisze
i na trombitach głosi bór
że jedna jest tylko mądrość
dzieło zdjęte z gór

/J. Harasymowicz/Najnowsze podróże

Szlakiem winnic i Balatonu

22 lipiec 2009 22:17

Kazimierz Dolny nad Wisłą

19 kwiecień 2009 21:42

Moje spotkanie z Pragą

12 kwiecień 2009 21:03

Masyw Kaisergebirge

04 kwiecień 2009 20:38
Zobacz kolejne podróże
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022