Ewa S-Sikora

Wędrowiec
116 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Uwielbiam podróże, te dalekie i te bliskie. Fascynuje mnie architektura i sztuka, kocham przyrode, spacery po górach,  Lubie sie ruszac, pływac i uprawiac rózne sporty dla relaxu, w tym joga, taniec  and many more. Budzi mnie do zycia wszystko co nowe , nieznane i tajemnicze. Jestem niepokorną 40-tka, lubianą i  miłą,  staram sie byc pomocą dla innych i nigdy nie chce nikogo urazić.

Najnowsze podróże

Urokliwy Krasiczyn

01 sierpień 2009 12:54

zaczarowany Nowy Wiśnicz

20 sierpień 2008 23:12
Zobacz kolejne podróże
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021