Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!

Robert Zawisza

Wędrowiec
156 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Chęciny
21 sierpień 2008 09:37
W samych Chęcinach - ładny jest kościół parafialny św. Bartłomieja, warto przynajmniej z zewnątrz zobaczyć dwa klasztory, dobrze wygląda odnowiona kilkanaście lat temu synagoga, na cmentarzu żydowskim stoi na nim ponad sto macew, widać, że ktoś teren porządkuje, ale wciąż to nie to... Samo miasteczko ma swój średniowieczny urok. W okolicy obok Jaskinii "Raj" polecam skansen w Tokarni. Dobrze utrzymany, wiele ciekawych obiektów.
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021