Robert Zawisza

Wędrowiec
156 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Mam 45 lat, mieszkam w Radomiu, pracuję w Warszawie w galerii dzieł sztuki. Podróże zawsze były moim marzeniem, tym bardziej, że wybrać się za granicę nie należało kiedyś do rzeczy łatwych. W połowie lat dziewięćdziesiątych spedziłem kilka miesięcy na Syberii, zresztą Wschód Rosji fascynuje mnie do dziś. W ciągu roku kilkakrotnie odwiedzam Niemcy i Austrię - łącząc sprawy zawodowe ze zwiedzaniem ciekawych miejsc. Pociągają mnie różne zakątki Polski, zwłaszcza Beskidy i Bieszczady. Może w najbliższszym czasie zaproponuję jakąś szaloną, choć niekoniecznie egzotyczną wyprawę!
 

Najnowsze podróże

Zobacz kolejne podróże
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021