Ania

Krajtroter
3819 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Moszna i Będzin

 

Łukowica
19 listopad 2008 12:19
Ogromnie polecam dłuższe spacery po Łukowicy, nie tylko że można tu spotkać bardzo życzliwych ludzi ,posłuchać i góralskiej mowy ale i nacieszyć się pięknymi widokami. Szczególnie polecam to miejsce wiosną a na pewno będziecie zachwyceni.
Pszów i Marklowice
14 październik 2008 22:46
Masz rację Moniko jest pięknie. Żeby tylko mieliśmy więcej czasu tyle chcielibyśmy tu zwiedzić ale powoli poznajemy uroki naszego Śląska. Ja również pozdrawiam :-)
24 wrzesień 2008 21:08
Pawłowice to obecnie moje miejsce zamieszkania od niedawna i dopiero poznajemy to miejsce dlatego jestem ogromnie wdzięczna za ten opis i pokazanie tej wioski z całkiem innej strony. Pozrawiam gorąco z Pawłowic :)
Zalew w Rybniku i Pałac w Rudach
23 wrzesień 2008 23:38
Pałac jest cały czas remontowany więc miejmy nadzieję że odzyska dawną świetność, bo miejsce naprawdę przepiękne i godne uwagi. Dlatego serdecznie polecam zwiedzić ten urokliwy zakątek :)
Popołudnie w Jastrzębiu Zdrój
23 wrzesień 2008 23:33
Dziękuję bardzo za te informacje. Zdjęcia z Boryni ładne więc na pewno się tam wybierzemy. Informator też interesujący i na pewno z niego skorzystamy . Pozdrawiam :)
Popołudnie w Jastrzębiu Zdrój
22 wrzesień 2008 22:28
O Muzeum Dzwonków wiedziałam niestety nie udał nam się tego zwiedzić ale o byłej osadzie na którym miejscu obecnie stoi kościół nic nie wiedziałam. A co do pałacu w Boryni to mam pytanie czy można go zwiedzać?
I dziękuję za ten portal , właśnie tu się dowiedziałam o Leśnym Grodzie w Milówce, w którym świetnie się bawiliśmy.
My powoli odkrywamy te piękne okolice i z radością pokazujemy je naszym dzieciom. Pozdrawiam
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021