Zobacz nasz projekt Opolskie - małe ale kwitnie

piotr

Uzależniony od podróży
1367 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

Racja jest to zamek rycerski a nie gotycki, ale nazwę od zawsze znałem i używałem "zamek w Ogrodzieńcu" więc ja już chyba zostanę przy starej nazwie. Dzięki za uwagi, pozdrawiam.
pustynia błędowska
31 lipiec 2008 21:06
Fajna wycieczka i bardzo ciekawa relacja, podoba mi sie i jak bede w okolicach, postaram sie rowniez przespacerowac przez pustynie. Pozdrawiam.
30 lipiec 2008 18:37
Bardzo fajna wycieczka i extra opis, milo sie czyta i duzo mozna sie dowiedziec o rejonie. Z takiego opisu mozna skorzystac i pojsc tymi samymi sladami. Bardzo mi sie podoba, gratuluje i czekam na podobne...
Ulubiony region Polski
29 lipiec 2008 17:09
Mieszkam nad morzem, wiec wybrzeze jest najblizsze memu sercu i nie tylko polskie, ale rowniez od Kaliningradu przez Klajpede, Liepaje do Rygi :-) jak zauwazylem wiekszosc sklania sie ku poludniu Polski, pochodze z Krakowa i uroki tego miasta, okolic jak rowniez jura wywiera zawsze na mnie duze wrazenie...
Niby daleko, a jednak nie tak bardzo. Pochodze z tych stron, a moi rodzice obecnie mieszkaja w Krzeszowicach, więc mam tam dobrą bazę wypadową do wycieczek na południu Polski.
GDYNIA MOJE MIASTO, jedną rzecz bym tylko dodał, z Oceanarium na Kamienną Górę obowiązkowo trzeba przejść przez marinę aby zobaczyć jachty tam zgromadzone, a jest ich coraz więcej. Zawsze bedąc w rejonie Skweru uderzam do mariny, pozdrawiam.
Trójmiasto od rana do nocy
24 lipiec 2008 13:42
Jestem pełen podziwu, że udało się zmieścić tyle fajnych miejsc w jeden dzień. Mieszkam w Gdyni więc przyznam się że w Zielonej Tawernie nieraz spędzę cały dzień, a później na pokładzie ;-)
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021