Majka

Zapaleniec
919 kilometrów
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Komentarze

13 listopad 2008 14:40
[cytuj autor='Teresa Nowak']Pogoda fantastyczna, widoczki też! [/cytuj] Nie, no z tymi kolorami nieba to wygrałaś Monika. Ja bym chciała wiedzieć gdzie taką pogodę się zamawia. I takie niebo niebieskie. Fantastico!!!!!
Zatoń Dolna i Dolina Miłości
13 listopad 2008 07:27
Dziekuję, niestety naprawdę nie oddają uroku miejsca. Trafiłam z tymi zdjęciami na średnio ciekawą pogodę. Ale gdyby było słonko to by dopiero było ładnie ;-) Dla mnie to taka namiastka gór koło Szczecina. Jak ktoś góry lubi to mu się na pewno spodoba. No i jeszcze rzeka w promocji.
Wrześniowe Tatry
24 wrzesień 2008 15:03
Baaardzo mi się podoba relacja i fotki. Aż musze pogratulować. Myśli same lecą na południe. Ehhh, zazdroszczę wam mieszkania w pobliżu gór. Pozdrawiam.
Wrześniowy rejs mazurski.
16 wrzesień 2008 14:22
Zgadzam się, a czy skromnie? Zleży od pogody, jak nie wieje, to łódka nie pojedzie, a przecież chodzi o to żeby szmaty były jak najdłużej w górze ;-) My trafiliśmy na 3,5 dnia bez poczicwego wiania. Bywa. Pozdrawiam.
Łukasz Piernikarczyk
16 wrzesień 2008 08:03
[cytuj autor='Ania Piernikarczyk']No chcemy zrobić w niedługim czasie możliwość wprowadzania wycieczek zagranicznych, ale na wszystko trzeba czasu niestety :) Do Irlandii też chętnie byśmy się wybrali :)[/cytuj]

Aniu, bardzo zachęcam, to by byla super sprawa rozszerzyć jeszcze ten projekt. Ale jednak żeby część zagraniczna była wyraźnie rozgraniczona od taj polskiej, swojskiej. To taki mały postulat.
Wrześniowy rejs mazurski.
16 wrzesień 2008 07:58
Ojej, ależ dziękuję za komplement, jest mi bardzo, ale to bardzo miło.
Nie no ten szlak bije wszystko na głowę co tu do tej pory przeczytałam. Kuba, dla mnie po prostu rządzisz ;-D Fantastico, chyba się wybiorę na taką wyprawę.
W 100% zgadzam się z Moniką ;-)
Sebastian Zakrzewski
02 lipiec 2008 14:52
Dziękuję za miłe powitanie. Pozdrawiam birofila ;-)
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021