Dziwny problem techniczny

Najnowsze posty widoczne są u góry
Kajaki-Borkowo.pl
04 kwiecień 2019 12:58

Często z takimi problemami pomaga prosty re-install danego programu tzn przeglądarki. 

tomtur
15 wrzesień 2018 22:10

Zgodnie z podpowiedzią Mariana. Zmieniłem przeglądarkę. Przez Mozilla Firefox wszystko działa. Gdy próbuję przez Google Chrome nadal w wycieczkach mam tylko komentarze. 

Do PSz wchodzę więc przez Mozilla a do pozostałych stron przez Google.

Marian, dziękuję bardzo.

Fasola na Szlaku
14 wrzesień 2018 19:57

Co rusz coś nowego się dzieje np. dodaje opisy do zdjęć ... w podglądzie ich nie ma klikając na zdjęcie ... a gdy edytuje wycieczke i galerie to opisy są ...

Jan Nowak
14 wrzesień 2018 18:00

Ten sam problem mam u siebie. Zwróciłem się z tym do Pani A. Piernikarczyk, moderator Polskich Szlaków, meilem.

Edytowano: 2018-09-14 18:11:28

tomtur
14 wrzesień 2018 09:57

Obojętnie czy jestem zalogowany czy nie w WYCIECZKI mogę tylko czytać komentarze a nie widzę ani opisu ani galerii ze zdjęciami. Mogłem utworzyć galerię Busko Zdrój czyli z deszczu pod rynnę jak wpaść i teraz nie widzę też ani swego opisu ani swych zdjęć.

Wszedłem do podobnego portalu turystycznego i widzę i minaturki zdjęć i mogę je powiększać.

Mieliście tak tu kiedyś?

Napisałem do jednego z Krajtroterów i sugerował, że to nie musi być wina mego komputera

Zostaw swój komentarz

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021