Zagłosuj na Top Atrakcje 2021!

Karpacz na weekend

Najnowsze posty widoczne są u góry
Kuba
31 październik 2019 15:09

Zarówno Karpacz, jak i Jelenia Góra, o której wspominacie to świetne propozycje na weekend. Polecam obczaić noclegi z tej strony - https://www.noclegowo.pl/noclegi/karpacz/. Korzystałem kilkukrotnie przy okazji różnych wyjazdów i wszystko było w porządku, więc mogę polecić i podać dalej 🙂 

HostelTolek.pl
18 grudzień 2018 12:26

Raz miałem okazję być w Jeleniej Górze i faktycznie potwierdzam, bo naparwdę warto wejść na sam rynek i zobaczyć jak się prezentuje, miasto jest mim zdaniem bardzo niedoceniane. a największy odsetek turystów jest z Niemiec.

Tokio
30 październik 2018 15:56

Jak ktoś planuje podróż do Karpacza i będzie jechał przez Jelenią Górę, zwłaszcza z drugiego końca Polski, polecam podjechać na pizzę do uroczej restauracji włoskiej w Jeleniej Górze - Bistro Stacja. Znajduje się przy samej stacji benzynowej, więc to dobra opcja dla podróżników, zmierzających do Karpacza. Podaję namiary: http://bistrostacja.pl

HostelTolek_pl
22 sierpień 2018 12:07

Karpacz to dobry pomysł, byłem parę lat temu i miło wspominam pobyt. Miejsce inne niż Zakopane i chyba mniej ludzi tam jest. 

Paweł
21 sierpień 2018 13:26

Dorzuć w szklarskiej szrenicę. Jeżeli nogi po śnieżce nie odpadną to napieszo do schroniska pod Łabskim szczytem stamtąd jest niezwykle piękna droga na szrenicę. Ze szrenicy prosto na Kamieńczyk można zejść. Warto też do Świeradowa podskoczyć na wyciąg gondolowy 🙂

Aleksandrowska
18 sierpień 2018 13:10

Cześć 🙂
Na popczątku października planuję wyjazd do Karpacza (pt-ndz), przeglądałam już wszystkie strony z 'atrakcjami', czasu mało a chcemy zobaczyć jak najwięcej rzeczy. Co polecacie, co odpuścić? 1 dzień przeznaczony na Śnieżkę i ogółem park Karkonoski, oczywiście jeżeli pogoda będzie sprzyjać. Szklarska Poręba i Kamieńczyk +Krucze skały, Wodospad Szklarki,  Przesieka i Wodospad Podgórnej, Zamek Chojnik, Karpatka w Karpaczu... tyle tego jest a nogi tylko 2. Odrzucam wszystkie Western Parki i inne muzea gier 🙂

Zostaw swój komentarz

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021