Zagłosuj na Top Atrakcje 2021!

Agroturystyka Bory Tucholskie

Najnowsze posty widoczne są u góry
starmilks
22 styczeń 2020 07:41

Jak najbardziej polecam Bory Tucholskie, wypoczywałem tam w zeszłym roku i chciałbym wrocić i w tym roku

Piękna przyroda

Cisza oraz spokój, mozna zrelaksować się psychicznie, szczeglnie jesli na co dzień mieszka sie w duzym mieście

Ładne widoki

Jak również kilka dobrych obiektów. My nocowaliśmy tutaj :

http://www.przystanektlen.pl/site/95/bory-tucholskie.html

Jak najbardziej polecam bo jest to jeden z przyjemniejszyhc ośrodków w jakich miałem okazję wypoczywać. Szczególnie muszę tutaj pochwalić kuchnię, bo jest przepyszna. 

WillaZima_pl
22 październik 2018 09:35

Tutaj chodzi pewnie o ciszę oraz spokój, z dala od miejskiego zgiełku, natomiast ja z doświadczenia polecam wybrać się teraz jesienią również w nasze piękne Tatry, nie musi byc to Zakopane, równie dobrze można zatrzymać się w Bukownie Tatrzańskiej, zapraszamy 🙂

Sławek
07 maj 2018 10:54

Rozwiniesz jakoś swoją myśl? Jakieś argumenty?

zbyszek89
23 kwiecień 2018 13:16

Polecam wszystkim wybrać się do Borów Tucholskich na agroturystykę

Edytowano: 2018-04-23 16:04:21

Zostaw swój komentarz

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021