Zagłosuj na Top Atrakcje 2021!

Ośrodki wypoczynkowe na najbliższe wakacje.

Najnowsze posty widoczne są u góry
Łazik
16 lipiec 2020 11:28

[cytuj autor='DavideLl'] Witam wszytkich, chciałbym was zapytać o jakieś fajne miejsca / ośrodki wypoczynkowe na okres wakacyjny. Zamierzamy spotkać się ze znajomymi z różnych stron Polski, głównie szukamy ośrodków nad jeziorem, ale inne też byłyby dobre. Wolelibyśmy uniknąć morza, chyba, że znacie naprawdę fajne miejsce. Najlepiej żeby miejsca były na terenie Polski. Pozdrawiam [/cytuj]

Według mnie bardzo fajnym miejscem na letni wypoczynek jest Muszyna. Spokojne okolice, nie ma tak dużo turystów jak w tych najpopularniejszych miejscowościach. Jeśli chodzi o miejsce na nocleg to ja polecam Hotel Klimek SPA zlokalizowany w Złockiem - naprawdę ma świetną lokalizację, a do tego na miejscu Aquapark, SPA, wypożyczalnię rowerów i masę innych ciekawych atrakcji dla dorosłych i dzieci. Uważam, że to ważne, aby w hotelu można było wszystko "załatwić" na miejscu i nie martwić się o nic. Także ja jak najbardziej polecam to miejsce. 

Usunięto:
16 czerwiec 2020 20:22
Aligru
16 czerwiec 2020 15:14
Post został usunięty gdyż nie spełniał warunków naszej Netykiety
starmilks
05 czerwiec 2020 13:26

Niekoniecznie. Góry są ciekawe ale ile mozna jeździc w góry. Sam wybieram bardzo różnorodne kierunki. Zarówno góry jak i jezioraz oraz morze. Polska jest świetna, trzeba po prostu dobrze dobierać miejsca. Rok temu zachwyciły mnie Bory Tucholskie oraz ogolnie okolice Torunia. Niedrogie ceny, piękne tereny oraz bardzo wiele ciekawych tras spacerowych.

W tym roku raczej będziemy podróżowali po Polsce, raczej nie mam ochoty na dalekie zagraniczne podróże. Podejrzewam, ze wybierzemy się do jakiegoś spa. Jak to kujawsko pomorskie spa

Edytowano: 2020-06-30 08:03:34

Elko
23 luty 2020 23:10

Chyba najlepszym miejscem są złote góry. Czas, który tam spędziłem osobiście był najlpeszy w moim życiu.

Edytowano: 2020-02-24 08:13:10

globetroter
03 luty 2020 20:44

Witam,

Ja polecam wypoczynek w Augustowie. W tamtym roku byliśmy w wakacje z rodziną i naprawdę sie nie zawiedliśmy. Fakt pogoda też nam dopisała.

Do Augustowa warto wziąć ze sobą rowery co ułatwi explorowanie pobliskich lasów i tras przyrodniczych.

Z Augustowa można też wybrać się na jednodniowe wycieczki Wilno- Troki, Wigierski PArk Narodowy przejażdźka kolejką wąskotorową, Klasztor Wigierski i wiele wiele więcej co oferuje Suwalszczyna.

Jak i w Augustowie rejsy kanałami Augustowskimi.

Suwalszczyzna jest to nieskażone serce Polski

Amazonka77 Liwia
22 styczeń 2020 15:50

Ja natomiast polecam wyjechać w Nasze piękne Polskie góry. Każdy znajdzie dla siebie coś przyjemnego jak nie spacery i qwędrówki po górach i dolinach to odpoczynek w termach. 

Edytowano: 2020-01-22 17:58:28

starmilks
19 grudzień 2019 13:54

Polecam wybrać się do Kolesina.  Byliśmy w tym roku na dłuższych wakacjach ale wybraliśmy się na kilka dni we wrześniu w Polskę, mieijsce poleciła nam znajoma: dwor kolesin

Dojazd z Warszawy całkiem spoko. Ładna okolica nad jeziorem Smaczna kuchnia, jedna z najlepszych jakie do tej pory jadłem w hotelach Jak również na miejscu mozna wynająć sobie masaż 😉 

Edytowano: 2019-12-20 09:11:56

HostelTolek_pl
22 sierpień 2018 12:22

Pod koniec sierpnia warto zwiedzić naszą stolice, mnóstwo atrakcji w dodatku mniej osób w centrum z powodu urlopów. To najlepszy czas. 

Monika
05 lipiec 2018 14:44

Już napisałam na innym poście, ale na tym również napisze gdyż mój wyjazd był rewelacyjny. Byłam ostatnio w Panoramie Morskiej w Jarosławcu ( nad morzem Bałtyckim ). Obiekt ma mnóstwo atrakcji dla dorosłych jak i dzieci 🙂 Super Aquapark, All inclusive, pokoje. Byłam tam tydzień i bardzo żałowałam, że nie wykupiliśmy pobytu na dwa tygodnie 😢 Wysyłam linka do strony tego obiektu. Mam nadzieję, że kogoś zaciekawiłam 🙂

Edytowano: 2018-07-06 08:01:31

MragowoResort_pl
20 czerwiec 2018 08:41

Co powiecie na Mazury i spoędzenei tutaj urlopu? W Mrągowie jest wiele ciekawych atrakcji, nie wspominając już o niesamowitym klimacie i pięknych widokach z dala od miejskiego zgiełku, hałasu. Zapraszamy i w razie pytań służymy pomocą na forum 🙂

silvviaa
30 maj 2018 08:57

Ja polecam chatę Smagula w Korbielowie. Bajkowo piękne widoki okolicy w połączeniu ze wspaniałą lokalizacją i idealnym wyposażeniem chatki sprawiają, że jest to badzo komfortowe miejsce do wypoczynku zarówno dla grup przyjaciół, jak i dla rodzin.

Edytowano: 2018-05-30 09:04:12

AleksandraMadej
16 maj 2018 13:18

Jeśli ktoś zamierza się wybrać nad jezioro, to gorąco polecam ośrodek wypoczynkowy "nad Skarpą" osrodeknaskarpie
Piękne widoki i kożystne ceny, spędzilam tam cudowny weekend.

Edytowano: 2020-01-22 17:59:19

Sławek
07 maj 2018 10:55

Nigdy o Was nie słyszałem. Cóż, mogę obiecać co najwyżej tyle, że będę o Was pamiętać. 🙂

Hotel Klimek
19 marzec 2018 11:00

Zapraszamy serdecznie do wypoczynku w naszym Hotelu Klimek****SPA. Znajdziecie tu Państwo wszystko czego potrzeba: relaks, ucieczkę od zgiełku, aktywny wypoczynek i wiele innych atrakcji. Nasz hotel jest położony we wspaniałym regionie turystycznym obfitującym w dary natury, które zachecają do różnych aktywności. Nikt na pewno nie będzie narzekał na nudę. Zapraszamy do rezerwacji. Zapraszamy do Muszyny!

Edytowano: 2018-03-19 11:08:35

dzekson Maćkowiak
04 styczeń 2018 12:50

[cytuj autor='DavideLl'] Witam wszytkich, chciałbym was zapytać o jakieś fajne miejsca / ośrodki wypoczynkowe na okres wakacyjny. Zamierzamy spotkać się ze znajomymi z różnych stron Polski, głównie szukamy ośrodków nad jeziorem, ale inne też byłyby dobre. Wolelibyśmy uniknąć morza, chyba, że znacie naprawdę fajne miejsce. Najlepiej żeby miejsca były na terenie Polski. Pozdrawiam [/cytuj]

Na pierwszy wyjazd polecam dwie miejscowości:

Zakopane - specyficzny klimat, ale warto jest się tam wybrać przynajmniej raz aby zobaczyć jak tam konkretnie jest. Poza tym wokół jest sporo atrakcji, zarówno latem jak i zimą. 

Szklarska Poręba - jedna z naszych najładniejszych górskich miejscowości. Pięknie położona w Karkonoszach. 

Noclegów proponowałbym szukać na stronie Sun&Snow. Można tam zabukować sobie całe mieszkanie co cenowo będzie tańsze niż pokój w hotelu ( szczególnie jesli jedziecie w kilka osób)

HotelEden_com_pl
14 grudzień 2017 10:32

Według mnie fajnym miejscem jest Rzeszów i okolice, dość mało znane przez większość, a klimat jest niepowtarzalny.

ImbirHostel_pl
13 maj 2017 09:45

W zasadzie macie abrdzo szeroki wybór i pole manewru jeżeli chodzi o ośrodki wypoczynkowe nad jeziorem. Jeżeli chcecie uniknąć Bałtyku to polecam albo Mazury albo Bory Tucholskie, gdzie można spedzić czas w ciszy oraz spokoju.  Bedąc na północy Polski z całą pewnością warto zwiedzić piękny Toruń, zapraszamy 🙂

DavideLl
08 maj 2017 21:30
Witam wszytkich, chciałbym was zapytać o jakieś fajne miejsca / ośrodki wypoczynkowe na okres wakacyjny. Zamierzamy spotkać się ze znajomymi z różnych stron Polski, głównie szukamy ośrodków nad jeziorem, ale inne też byłyby dobre. Wolelibyśmy uniknąć morza, chyba, że znacie naprawdę fajne miejsce. Najlepiej żeby miejsca były na terenie Polski. Pozdrawiam

Zostaw swój komentarz

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021