Zagłosuj na Top Atrakcje 2021!

Co zwiedzić we Wrocławiu ?

Najnowsze posty widoczne są u góry
starmilks
04 grudzień 2019 07:38

Zdecydowanie jedno z ciekawszych miast jakie miałem okazję odwiedzić. Dobrze jest wybrać się na rynek i po prostu isć na zywiol. Pochodzić po uliczkach we Wrocławiu.  Tak naprawdę jest ich tak dużo, że za każdym razem można odkryć coś nowego. Uliczki we Wrocławiu są wąskie i nieco tajemnicze, ich niesamowity klimat warto poczuć na własnej skórze. Znajdują się przy nich restauracje, puby, sklepiki czy butiki.

Polecam zabukować sobie hotel tutaj:

https://www.accorhotels.com/polska/thematic/hotele-we-wroclawiu-blisko-dworca-pkp.pl.shtml

Accor ma sporo obiektów w okolicach dworca PKP, dworzec ten znajduje się praktycznie w centrum tak więc jeśli zdecydujecie się na podróż pociągiem i jeszcze jak wynajmiecie sobie hotel blisko dworca, będziecie mieli ułatwione zadanie jeśli chodzi o zwiedzanie (najważniejsze zabytki to centrum miasta). 

HostelTolek.pl
28 luty 2019 10:14

Według mnie taką jedną z koniecznych i kluczowych atrakcji jest na pewno panorama racławicka, bardzo polecam zobaczyć ją każdemu, kto tylko będzie miał okazję. 

Usunięto:
14 luty 2019 16:17
Mirthid
14 luty 2019 10:07
Post został usunięty gdyż nie spełniał warunków naszej Netykiety
WillaZima_pl
22 październik 2018 09:37

We Wrocławiu atrakcji nie brakuje, ja moge polecić Muzeum Narodowe oraz Rynek, a nowościa będzie Afrykarium- na mnie osobiście wywarło ogromne wrażenie 🙂

Maciej Partyka
13 kwiecień 2018 15:21

Ja polecam zajrzeć też do Muzeum Archeologicznego 🙂

HotelEden_com_pl
14 grudzień 2017 10:29

Warto zajrzeć na stadion miejscowego Śląska Wrocław, jest nowy duży i ładny - to z takich nowszych atrakcji 🙂 a z bardziej historycznych to warto na pewno zobaczyć rynek oraz muzeum Piastów Śląskich.

kasiek_banderas
09 listopad 2017 20:12

Niedawno trafiłam na bloga www.tamjedziemy.pl , zachęcona pięknymi zdjęciami i filmikiem zamierzam się wybrać do Afrykarium. Ze zdjęć właścicielki bloga wynika, że to przednia zabawa dla całej rodziny, nawet dla najmłodszych milusińskich. Wycieczkę do Wrocławia planujemy zimą, a tam raczej mróz nam nie grozi 🙂)

ImbirHostel_pl
19 kwiecień 2017 10:24

Na forum jest już jeden watek dotyczący Wrocławia, warto poczytać i wiedzieć więcej. Samych zabytków nie brakuje, i każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników zwierząt propozycją godną uwagi jest Afrykarium 🙂 

Ania
10 kwiecień 2017 09:58

Afrykarium jest świetną propozycją dla całej rodziny :-) Koniecznie odwiedźcie standardowe punkty takie jak: Panoramę Racławicką, Rynek z przepięknym zegarem... Polecamy również odwiedzenie Hydropolis czyli wystawy multimedialna poświęcona w całości wodzie (dla dzieciaków to niezła frajda :-)).  Rewelacyjny "spektakl" zobaczycie na tle Fontanny Multimedialnej (znajdziecie ją zaraz przy Hali Stulecia), skoro już będzie spacerowac po tej części Wrocławia wstąpcie do Ogrodu Japońskiego (Park Szczytnicki). Ciekawą alternatywą dla tradycyjnej piaskownicy proponuje Centrum Sztuki WRO czyli Interaktywny Plac Zabaw (pociechy mogą skomponować własną piosenkę, malować interatywnie i wgl :-D).

Ostatnio edytowany: 2017-04-10 10:11

Lutodar
04 kwiecień 2017 15:48

Ja odwiedziłem Panoramę, wcale nie było kolejki. Panorama jest super.

Anja
04 kwiecień 2017 14:50

[cytuj autor='Piernikarczyk Anna']Jakbym miała wybierać pomiędzy Panoramą i Ostrowem, to wybrałabym Ostrów, tym bardziej, że Panorama zwykle z kolejkami [/cytuj]

Ale chyba nie ma problemu żeby zakupić bilety przez internet z kilka dni wcześniej i ominąć te kolejki...czy tak to tam nie działa?

Anna Piernikarczyk
04 kwiecień 2017 13:59

Jakbym miała wybierać pomiędzy Panoramą i Ostrowem, to wybrałabym Ostrów, tym bardziej, że Panorama zwykle z kolejkami

Anja
04 kwiecień 2017 12:52

Ja też się wybieram przy okazji długiego urlopu, ale jedynie na dzień, więc swoje plany ograniczam do rynku, Afrykarium, Panoramy Racławickiej i ewentualnie Ostrowa Tumskiego. Ale z pewnością ponownie odwiedzę to miasto na dłużej... i również chętnie zapoznam się z propozycjami tambylców🙂

Anna Piernikarczyk
04 kwiecień 2017 12:50

Afrykarium to jak najbardziej ciekawe miejsce dla rodziny, polecam, można w nim spędzić większą część dnia

Koniecznie też trzeba zobaczyć Rynek z Ratuszem i w tych okolicach poszukać przynajmniej kilku krasnoludków, które są już symbolem Wrocławia, starsi będą zachwyceni Ostrowem Tumskim

Ostatnio edytowany: 2017-04-04 12:51

daria534
04 kwiecień 2017 12:42

Hej, potrzebuje waszych propozycji, ponieważ na majówkę wybieramy się z rodzina do Wrocławia i zastanawiam sie co warto zwiedzić. Słyszałam i czytałam ze wiele nowych atrakcji powstało we Wrocławiu dlatego może podpowiecie mi gdzie warto sie wybrać. Dodam ze jedziemy z dziećmi i chcemy odwiedzić miejsca dla nic ciekawe myślałam o afrykanarium

Ostatnio edytowany: 2017-04-04 12:49

Zostaw swój komentarz

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021