Zagłosuj na Top Atrakcje 2021!

Gdzie wyjechać na Boże Narodzenie?

Najnowsze posty widoczne są u góry
Pablito
30 październik 2020 12:07

w tym roku to obawiam się, że ciężko będzie gdzieś wyjechać...

aniiaakow
23 czerwiec 2020 15:45

Jeśli ktoś lubi wyjazdy zagraniczne, to może tak wyjazd na narty do Austrii? Jeśli chodzi o organizację pobytu w Austrii to oni pomogą austria-na-narty.pl oferują sprawdzone hotele. Każdy znajdzie coś dla siebie, wystarczy się z nimi skontaktować 🙂

HostelTolek_pl
22 sierpień 2018 13:06

Dobrym pomysłem są też święta w Warszawie, wtedy jest miasto wyjątkowo przystrojone i panuje niesamowity klimat, bardzo polecam chociaż jedne święta tak spędzić. 

mirkawolka
18 grudzień 2017 11:58

A ja tam wypady Świąteczne lubię, wigilię spędzamy w domu, a potem bo Białki jedziemy wypoczywać, tym bardziej, że do https://www.termabania.pl/ też zawsze chętnie wpadamy, potem za to Sylwestra na domówce spędzamy bo taka impreza należy do moich ulubionych

Monia
13 grudzień 2017 11:44

Dla mnie Boże Narodzenie liczy się tylko jeśli spędzę go w swoim rodzinnym domu. Jeśli jednak miałabym już gzdieś się wybrać np. ze swoją rodziną to pewnie jakieś góry, najlepiej Zakopane albo Karpacz, bo tam zawsze czuć świateczny klimat.

Paulla88
11 grudzień 2017 18:51

Ja polecam odwiedzić miejscowość Barlinek i piękną Villę Orlik: https://siedlisko-orlik.pl/. Byłam tam rok temu w zimę i wróciłam w lato bo zakochałam się w tym miejscu. Ciekawe miejsce, jest dużo miejsc do zwiedzania a w okolicy Park Krajobrazowy więc można chodzić na piesze wycieczki, w lato rower 🙂 Co do Villi to pokoje urządzone w eleganckim stylu, bardzo fajna i klimatyczna agroturystyka więc kuchnia przepyszna. Polecam wszystkim tym, którzy mają ochotę na wyjazd relaksacyjny i typowo odpoczynkowy 

SeeKrakow
04 grudzień 2017 13:28

Zdecydowanie polecamy Zakopane 😉 To miejsce, w którym praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie - stoki narciarskie, pyszną regionalną kuchnię, zapierające dech w piersiach widoki... Właśnie dlatego nasze wycieczki możemy uszyć na miarę, indywidualnie. Niech Sylwester na długo zapadnie w pamięci, zimo trwaj! 🙂 

kontro
21 listopad 2017 12:09

A ja jakoś nie należę do zwolenników wyjazdów na Boże Narodzenie, wolę zostać w domu z rodziną. Za to na Sylwestra to drogi będą zakorkowane, że hooo. 🙂

Ale gdybym już miał gdzieś wyjechać, to chyba postawiłbym na Zakopane.

rozalia
11 listopad 2017 19:42

Na waszym miejscu to ja bym sie zdecydował na magiczny kraków. Zwróćcie uwagę na hotel miodosytnia na Kazimierzu. Za niewygórowaną cenę dostaniecie dobrą jakość, komfort i miłą obsługę.

Patrycja Mieńciel
03 listopad 2017 17:53

Ja polecam święta w Wiśle w luksusowej Villi Rubinstein.

Kameralny obiekt w klimacie glamour.

http://www.villarubinstein.pl/oferta-specjalna,20.html

Stasia
02 listopad 2017 14:45

My z rodziną co roku wyjedżamy do Murzasichli pod Zakopanem, nocowaliśmy u Gąsiennicy, powiem jedno - rewelacja 🙂 W tym roku nie damy rady jechać, ale na lato chciclibyśmy wybrac się do miejscowości Mrowce jakieś 6 km odZakopanego, widziałąm że jest tam fajny do, który nazywa się Willa Kubecek, moze ktoś z Was tam był? Polecacie ?? 

Edytowano: 2017-11-03 07:54:47

Karol
24 październik 2017 15:05

Ja od kilku lat z rodziną regularnie na święta wyjeżdżamy w góry. W tym roku również zdecydowaliśmy się na góry, a dokładnie to na Beskidy do przepięknie położonej wioski Brenna, gdzie zatrzymamy się w hotelu Kotarz. Zaproponowano nam super warunki przy zakupie pakietu na święta i sylwestra, więc szkoda było nie skorzystać, choć najtaniej na pewno nie jest 🙂

Hotel-Kudowa_pl
21 październik 2017 10:06

Akurrat temat gdzie spędzić święta Bożego Narodzenia, wraca co roku jak bumerang i ja osobiście polecam wybrać się do Kudowy Zdrój, gdzie już teraz dostępne są atrakcyjen pakiety wypoczynkowe na spędzenie Bożego Narodzenia, zapraszamy🙂 

ewka99 Bar
27 luty 2017 09:20

Juz na przyszłość mogę Wam podpowiedzieć fajną lokalizację z wieloma zimowymi atrakcjami, jak np kuligi http://www.siedliskojanczar.pl/oferta/kuligi.html W tym ośrodku nie da się nudzić, bo jest tyle możliwości aktywnego wypoczynku a przy tym odprężenia się i odskoczni od codziennego życia, ze na pewno każdy bedzie zachwycony.

Melisa67 Kozak
28 listopad 2016 11:08

W góry: w Tatry lub Beskidy - tam dopiero czuje sie atmosfere świąt, jak świat jest dookoła biały, kominek ciepło grzeje i grzane wino do kolacji nas relaksuje - raj. 

dynamical
18 listopad 2016 08:53

No my w tym roku planujemy trochę zaszaleć. Myślę, że w tym roku postawimy na camper wynajem. W ostatnie wakacje też bylismy camperem i bylo po prostu super... Naprawdę polecam.

Ostatnio edytowany: 2016-11-18 11:01

Anna Moro
16 listopad 2016 10:27

Słuchajcie, w tym roku chciałabym gdzieś wyjechać na święta. Najchętniej w miarę tanio, chociaż wiem, że to chodliwy termin. Macie jakieś sprawdzone miejsca? Uwielbiam góry i myślamy gdzieś tam cały czas krążę. Ale zupełnie nie wiem, gdzie warto spędzić świąteczny czas z mężem i dzieciakami. 

Zostaw swój komentarz

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021