Turystyczne Mistrzostwa Blogerów
Moi mili! Bierzemy udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!
16 blogów podróżniczych reprezentuje swoje województwo w Polsce. My pokażemy piękno województwa śląskiego!

Chcesz nam pomóc? Wchodź na naszego bloga i śledź nasze kanały społecznościowe: Facebook, Instagram i Youtube.
Lajkuj, komentuj i udostępniaj!
Zapraszamy Cię na tą piękną przygodę! Z góry dziękujemy!

Zaproszam na forum Miłosników Beskidu Małego

Najnowsze posty widoczne są u góry
Krzysztof Kris_61
28 listopad 2011 12:02

Witam! Z niesmiałością zaglądam ne te forum a tu sami znajomi 🙂 Ja tam nie potrafię zanleźć wycieczki Teresy.

Darku a ty w końcu spałem na Hrobaczej?

Ostatnio edytowany: 2011-11-28 12:04

darkheush
24 luty 2010 20:43
W ten weekend planuję samotne przejście trasy: Straconka(???) - Gaiki - Hrobacza Łąka (nocleg w schr) - Żarnówka (zapora) i dalej albo przez Żar i przeł Kocierską, albo przez Bukowski Grońi, Złotą Górkę do Roczyn i Andrychowa 😉

[i]Ostatnio edytowany: 2010-02-24 20:44[/i]

[i]Ostatnio edytowany: 2010-02-24 20:44[/i]
annna
24 luty 2010 13:21
Wybiera sie ktoś w tym roku w beskid mały?🙂
annna
06 listopad 2009 13:22
Fajną miałaś wycieczke Tereso🙂
Teresa Nowak
05 listopad 2009 15:02
To pewnie często tam bywasz :-)
Fajnie masz...
nena
04 listopad 2009 20:05
Przeczytałam Twoją relację Tereso i obejrzałam śliczne zdjęcia z wycieczki 🙂 Miejsce to mi jest szczególnie bliskie bo mieszkam jednej z dolin 🙂

[i]Ostatnio edytowany: 2009-11-04 20:05[/i]
Teresa Nowak
04 listopad 2009 17:07
Potrójną udało mi się zdobyć przy okazji zdobywania Leskowca.
Wreszcie wybrałam się na ten szczyt i jestem zadowolona. Też mi się podobało. A moja wycieczka to:
http://polskieszlaki.pl/wycieczki/relacja,2194,leskowiec-i-nie-tylko.html
annna
04 listopad 2009 10:47
Ja też chciałam poleci beskid mały a w szczególności jak juz wspomnianą potrójna świetne widoki przy dobrej widoczności można oglądać tatry babią góre przy wolnym czasie zawsze sie lubie tam wybierać piję herbatke w nowej chatce albo czasem zostaje tam na noc by muc oglądać wschód słońca jeszcze raz polecam to iejsce🙂
Katarzyna Jamrozik
24 marzec 2009 10:45
My wędrowaliśmy po Beskiedzie Małym w jesieni ubiegłego roku. Pierwsza wycieczka była właśnie na Leskowiec z Rzyk, a druga na Potrójną z Przełęczy Kocierskiej. Była jesień więc kolory były piękne, a z Potrójnej można podziwiać piękną panoramę przyrody. Miałabym też wielką ochotę pójść w przyszły czwartek 02.04. na Groń Jana Pawła gdyż o 19.00 w tamtejszym kościele odbędzie się msza z okazji rocznicy śmierci papieża. Zobaczymy co z tego wyjdzie. A ja zapraszam na moje wycieczki z Beskidu: "Na Groń Jana Pawła - śladami naszego Ojca" i "Potrójna w Beskidzie Małym i mini zoo"
Midorihato
24 marzec 2009 03:29
Na Leskowcu bylem 21 lat temu. W ubieglym roku chcialem tam pojsc na 20 rocznice ale sie nie udalo :-(
Pierwszy moj pobyt na Leskowcu zapamietalem jako "pranie pieniedzy" - tak nam dolalo ze suszylismy banknoty na sznurku rozpietym miedzy drzewmi...
Teresa Nowak
23 marzec 2009 23:24
Na pewno w tym roku wybiorę się na Groń Jana Pawła II. Zimą byłam już niedaleko, bo na Łamanej Skale i w Grocie Komonieckiego.
goral_79@interia.pl
23 marzec 2009 21:32
Szczyt ten jest mi szczegolnie bliski.To pod Leskowcem wymawialem pierwsze slowa mama,tata.Jako maly brzdac pierwszy raz pojawilem sie z dziadkiem na szczycie Leskowca.W tych gorach dorastalem.Znam tu kazdy kamien ,kazdy potok od Łamanej Skaly po Gron J.P II.Jak ktos pamieta jeszcze jak wygladala Jaworzyna to teraz dozna pozytywnego szoku jak wyglada Gron J.P.II
nena
23 marzec 2009 19:45
15 lat temu Józefie to dosyć dawno 🙂 Tu dużo się pozmienialo 🙂 a jeszcze ma w planach się pozmieniać 🙂 Warto jeszcze raz się wybrać i zobaczyć chociażby ta słynną Kaplicę poświęconą Janowi Pawłowi II, ale nie tylko , wiadomo ,że z Leskowca najpiękniejsza panorama 😉 Do zobaczenia 🙂
JÓZEF
26 październik 2008 19:52
Na Leskowcu byłem jakieś 15 lat temu.Szedłem z Świnnej Poręby.Szlak dłużył się we mgle niemiłosiernie, ale jakoś doczłapałem do schroniska. Mycie w zimnej wodzie 100m za schroniskiem, prąd z agregatu do 22.00, ubikacja (wychodek,taki z serduszkiem) na zewnątrz. Miejsce to miało jednak niesamowitą atmosferę, przyjazną turystom. Czas, by znów je odwiedzić! Tym bardziej,że dawna Jaworzyna to teraz Groń Jana Pawła II. Do zobaczenia na szlaku!
Agnieszka
26 październik 2008 18:46
a ja byłam i jest to jedno z moich ulubionych miejsc. Śliczne
nena
26 październik 2008 17:59
w takim razie koniecznie musisz odwiedzić te strony Moniko 🙂 Beskidy są śliczne 🙂 również pozdrawiam🙂

26 październik 2008 17:39
Konto użytkownika zostało usunięte
nena
26 październik 2008 16:04
Zapraszam do dzielenia się opiniami i wrażeniami na temat pobytu w pięknej miejscowości Rzyki u stóp gór Leskowiec i Gronia Jana Pawła II na forum miłośników Beskidu Małego

[i]Ostatnio edytowany: 2009-03-24 16:10[/i]

Zostaw swój komentarz

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021