Zagłosuj na Top Atrakcje 2021!

Najpiękniejsze jeziora w PL

Najnowsze posty widoczne są u góry
Anna Piernikarczyk
16 marzec 2020 08:38

[cytuj autor='starmilks'] Polecam Lubuskie oraz Dwór Kolesin, jeden z przyjemniejszych ośrodków wypoczynkowych w tych okolicach świetny ośrodek nad jeziorem smaczna kuchnia na miejscu możliwosć skorzystania z masaży oraz innych zabiegów spa Wypoczywaliśmy tam w zeszłym roku, spędziliśmy na miejscu kilka dni. W tym roku rowniez planujemy sie tam wybrac ponownie.Zdecydowanie dobre miejsce do naładowania baterii po trudnych dniach w pracy.  [/cytuj]

Szkoda że dwór udało Ci się podać z nazwy, a jezioro już nie. A chyba o jeziora chodzi w temacie? Jak już robicie reklamę to z głową 🙂

starmilks
16 marzec 2020 06:50

Polecam Lubuskie oraz Dwór Kolesin http://dworkolesin.pl , jeden z przyjemniejszych ośrodków wypoczynkowych w tych okolicach

świetny ośrodek nad jeziorem

smaczna kuchnia

na miejscu możliwosć skorzystania z masaży oraz innych zabiegów spa

Wypoczywaliśmy tam w zeszłym roku, spędziliśmy na miejscu kilka dni. W tym roku rowniez planujemy sie tam wybrac ponownie.Zdecydowanie dobre miejsce do naładowania baterii po trudnych dniach w pracy. 

Edytowano: 2020-04-01 06:53:41

FolwarkLekuk.pl
24 sierpień 2015 15:38

Moim zdaniem najpiękniejszych jezior powinnismy szukac tam gdzie jest ich "stolica",czyli na Mazurach,tu ta jest to w pełni subiektywna kwestia bo na piękno jeziora składa się moim zdaniem cała infrastruktura jak zaplecze żeglarskie,plaża czy sama czystość wody oraz położenie jeziora. Tutaj wg mnie wygrywa Łękuk tuz obok Puszczy Boreckiej,ze względu właśnie na swoje malownicze położenie.

fazi
22 maj 2015 12:21

Jedno z piekniejszych jezior to jezioro białe takiej wody można pozazdrościć.

Anna Piernikarczyk
18 maj 2015 13:54

Może przydałoby się je opisać na Polskich Szlakach 🙂 Ten region u nas jest słabiutko opisany, bo jeszcze nie dotarliśmy i zdjęć brak...

inna99.11
18 maj 2015 13:09

Jeziora w Polsce kojarzą nam się przede wszystkim z Mazurami, a przecież kraj nasz ma również inne rejony w nie bogate 😉 Osobiście na Mazurach nigdy nie byłam, jednak śmiało polecam okolice Sulechowa (niedaleko Zielonej Góry) oraz jezioro Niesłysz - czyste, duże i piękne, mnóstwo lasów wokoło, więc można odpocząć i nacieszyć oczy pięknymi widokami 🙂

mokunka
27 marzec 2015 08:24

Piekne foty Macieja i Karola, pokazują urok jezior 🙂. Super !

Maciej A
26 marzec 2015 21:20

Ja za dużo fotek niestety nie mam,

Mazury były przede wszystkim w erze przedcyfrowej,

ale kilka jeszcze dorzucę: Jez. Pluszne (Warmia), Jez. Łebskie (Pomorze), Jez. Mamry (Mazury), Jez. Durowskie (Wielkopolska)

coś tam widziałem i ja Karolu na Wielkopolsce, byłem w wojsku w Pile,

a Durowskie w Wągrowcu to już dużo dużo nowsze czasy

zapraszam do Wielkopolski( Major Polonia )  nad  tysiace jezior  -tak jak na Mazurach .

Mamy bardzo czyste  i zadbane jeziora. 

Niektorzy z WAS znaja juz  uroki wielkopolskich jezior.

Karol Barsolis

Ostatnio edytowany: 2015-03-26 21:19

mokunka
26 marzec 2015 20:27

c.d : Pogoria 1, Pogoria 3, zalew Kuźnica Wareżyńska oraz Jezioro Żywieckie .

mokunka
26 marzec 2015 20:25

Kolejne zbiorniki wodne : Jezioro Paprocańskie pierwsza fota od strony plaży miejskiej w Tychach , druga fota od strony Promnic.  Zalew Paczkowski oraz Jezioro Tarnobrzeskie .

Ostatnio edytowany: 2015-03-26 20:28

mokunka
26 marzec 2015 20:03

[cytuj autor='A Maciej']Piękne miejsca i zdjęcia macie Dziewczyny, wygrzebałem coś z Zbiornika Czorsztyńskiego [/cytuj]

Twoje również fajne fotki Macieju 🙂.

Ja właśnie szukam dalej fotek jezior, może jeszcze coś dorzucę.

pozdrawiam 🙂

Joanna
26 marzec 2015 18:45

[cytuj autor='A Maciej']Piękne miejsca i zdjęcia macie Dziewczyny, wygrzebałem coś z Zbiornika Czorsztyńskiego [/cytuj]

Cudo 🙂 

Maciej A
26 marzec 2015 18:08

Piękne miejsca i zdjęcia macie Dziewczyny,

wygrzebałem coś z Zbiornika Czorsztyńskiego

Joanna
26 marzec 2015 15:13

Kamionka Bolko w Opolu 😁 

Joanna
26 marzec 2015 15:00

Zapora i Jezioro Bystrzyckie w Zagórzu Śląskim  

mokunka
26 marzec 2015 12:23

I kolejne 4 foty : Jezioro Lesmiańskie, Jezioro (zbiornik) Pilichowice, Jezioro w Goczałkowicach oraz Jezioro Jamno.

Narazie tyle ;  jeszcze poszukam fot zbiorników wodnych (bo mam "lekki bałaganik" w fotach...😉

pozdrawiam 🙂

mokunka
26 marzec 2015 12:19

Jezior c.d , (w/g kolejności fot) : Jezioro Chańcza w świętokrzyskim,  Jezioro (zbiornik ) w Wiśle Czarne , Jezioro w Myczkowcach -Bieszczady , Jezioro Żarnowieckie na Pomorzu .

mokunka
26 marzec 2015 12:15

Jeziora naturalne i sztuczne , jest ich sporo w Polsce.. Mnie urzekło kilka .Tu w/g kolejności foty :

Jezioro Nyskie, Jezioro Otmuchowskie, Solina i Jezioro Czorsztyńskie

Joanna
26 marzec 2015 10:01

Jeśli byś był to warto odwiedzić tu jeszcze więcej jezior,zabytków,parków , itd. 🙂 
Woj.Opolskie pełno tego jest 🙂 

Ostatnio edytowany: 2015-03-26 10:01

Maciej A
25 marzec 2015 20:51

[cytuj autor=' Joanna'][cytuj autor='A Maciej']Ale gdyby brać też pod uwagę zalewy - to dla mnie raczej Solina, zapora, zielone wzgórza i woda :-)   [/cytuj] Urzekło mnie. 🙂 Piękne miejsce 🙂  [/cytuj]

Nad Nyskim nie byłem jeszcze, ale Twoje zdjęcia są piękne

pozdrawiam

Joanna
25 marzec 2015 20:46

[cytuj autor='A Maciej']Ale gdyby brać też pod uwagę zalewy - to dla mnie raczej Solina, zapora, zielone wzgórza i woda :-)   [/cytuj]

Urzekło mnie. 🙂 Piękne miejsce 🙂 

Maciej A
25 marzec 2015 20:08

Kocham Mazury i tamtejsze jeziora, najbardziej jedno takie które jest nieznane,

z znanych mogłoby być na przykład jezioro Kisajny.

Ale gdyby brać też pod uwagę zalewy - to dla mnie raczej Solina,

zapora, zielone wzgórza i woda :-)

Joanna
25 marzec 2015 16:39

Jezioro Nyskie 🙂 Nyskie mazury 😉 Góry,woda, lasy i piasek 😉 

Ostatnio edytowany: 2015-03-25 16:41

irekkot86 Kot
25 marzec 2015 13:06

Wpisujcie, ewentualnie zdjęcia (na potwierdzenie)!

Zostaw swój komentarz

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021