Kazimierz Dolny

Najnowsze posty widoczne są u góry
ircena
26 czerwiec 2014 18:58

Nie rozumiem pytania. Wybór towarzystwa zależy od tylko i wyłącznie od twoich preferencji. Jeśli chcesz odpocząć od rodziny - jedź z koleżanką, a jeśli chcesz spędzić czas z rodziną - jedź z rodziną.

Monika
28 maj 2014 15:35

Czy warto się tam wybrać rodzinnie? Czy może na wypad z koleżankami? I co warto zobaczyć?

Bo dostałam propozycję na weekend w Spa i się zastanawiam, czy to piękne miasto odwiedzając po raz pierwszy w życiu mam zrobić z koleżanką zamiast z mężem i maluchem, chociaż chwila wytchnienia i babskich ploteczek bardzo by mi się przydała 🙂.

Ostatnio edytowany: 2014-05-28 19:32

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021