Romantyczny weekend we 2

Najnowsze posty widoczne są u góry
Jacek_przypadek
17 czerwiec 2014 16:05

Kiedyś z moją drugą połówką byłem w Białogórze niedaleko Żarnowca, piękna okolica, cicha i spokojna okolica... żadnych imprez i pijanej młodzieży. Naprawdę można fajnie wypocząć tymbardziej, że problem tam z zasięgiem anten GSM więc telefony też były cicho. 😉 POLECAM!

starmilks
17 czerwiec 2014 11:21

Albo też bliższe podróże. Bardzo fajnie jest na przykład w centrum rekreacyjnym Promenada nad Zalewem Zegrzyńskim. Cały obiekt znajduje się na dość dużym terenie tak więc możemy być spokojni o swoją prywatność, oferuje jednak bardzo wiele ciekawych atrakcji, szczególnie sportowych (chociaż i leniuchy również znajdą tam coś dla siebie - jest na przykład ładna plaża).

Lubimy tam z żoną wyskoczyć sobie na weekend, szczególnie, że miejsce znajduje się zaledwie pół godzinki jazdy samochodem od stolicy. W lecie można spróbować tam smacznych przysmaków z grilla. 

PensjonatLotos
06 maj 2014 11:44

Jako romantyczny wyjazd we dwoje,warto pomyśleć o Krynicy Morskiej gdzie faktycznie nie będzie mowy o nudzie,a plaża jaką tu zastaniecie jest szeroka i czysta,wiec warto. W kwestii noclegu zaparaszmay do nas,cisza i spokój gwarantowane🙂

Monika
25 kwiecień 2014 23:12

Czy ktoś był we dwoje w Dworku Konstancin ? Bo partner chce mnie tam zabrać, nie wiem co mu się wzięło na aż taki romantyzm i to w ostatniej chwili (a widzę, że jakieś pakiety mają więc też pewnie stąd pośpiech na majówkę 

Ostatnio edytowany: 2014-04-26 15:08

Katarzyna88
10 marzec 2014 11:58

Piękne miejsce..szkoda, tylko że mam tam tak daleko😢 weekend zatem nie wchodzi w grę, ale może na jakiś krótszy urlop się uda..🙂

STOPWroclaw_pl
04 marzec 2014 13:12

To też fakt,we Wrocławiu znajdziecie dużo innych atrakcji,to coś w sam raz na weekendowy wypad tylko we dwoje,nie sądzicie? W razie pytań służę pomoca na forum🙂

jbond001
03 luty 2014 19:49

Do Nałęczowa najlepiej jest wybrać się na pół dnia, po dłuższym czasie zaczyna się tam nudzić, bo ileż można spacerować po parku albo karmić łabędzie?

STOPWroclaw_pl
28 styczeń 2014 11:44

Nigdy nie miałem okazji tam być,więc również dziękuje za informację,mam nadzieję że weekend się udał🙂 Na przyszłosć zapraszma takze do nas do Wrocławia.

Mikel88
23 styczeń 2014 11:24

dzieki za info 🙂

nosleep
19 styczeń 2014 20:22

Ostatnio z moją drugą połówką postanowiliśmy się wybrać na wspólny wypad we dwoje. Jak miejsce docelowe wybraliśmy Nałęczów i okolice. Piękne miasteczko, w sumie bardziej uzdrowisko, ale jest co podziwiać. Wiele szlaków turystycznych, rowerowych, Park Zdrojowy 🙂 Na prawdę warto się wybrać 🙂 Zatrzymaliśmy się w ośrodku Łubinowe Wzgórze

Ostatnio edytowany: 2014-01-20 09:05

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021