Turystyczne Mistrzostwa Blogerów
Moi mili! Bierzemy udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!
16 blogów podróżniczych reprezentuje swoje województwo w Polsce. My pokażemy piękno województwa śląskiego!

Chcesz nam pomóc? Wchodź na naszego bloga i śledź nasze kanały społecznościowe: Facebook, Instagram i Youtube.
Lajkuj, komentuj i udostępniaj!
Zapraszamy Cię na tą piękną przygodę! Z góry dziękujemy!

Szukam chętnych na wypad w góry

Najnowsze posty widoczne są u góry
megakicok Kreft
15 styczeń 2013 23:21

nie zaplanowalem konkretnych wyjść. jesli bedziemy w górach to mozna oczywiscie skorzystac i zrobić kilka wypadów w wybrane miejsca. jesli ktos cos zaproponuje to sie naradzimy. ja osobiscie bym tez i polazil po stokach a nie tylko przejechal po asfalcie dołem.

na koniec napewno chce wejśc w Bieszczadach na jedna z połonin.

Ostatnio edytowany: 2013-01-15 23:22

pola
15 styczeń 2013 16:42

Samochodem cały czas czy planujesz jakieś wyjście w góry choć na chwilę?

megakicok Kreft
03 styczeń 2013 21:59

ja chetnie zabiore 3 osoby zeby objechać samochodem poludniowe pasma górskie w Polsce z zachodu na wschód

Ostatnio edytowany: 2013-01-03 22:00

Barsolis Karol Turysta Kulturowy
02 styczeń 2013 19:42

witam szukam chetnych na wspólny wyjazd w Polskie góry .

Zieleniec  ,Czarna Gora (Stronie sl.)  lyb ?   

wyjazd  od  9.01.2013  lub ?  na 2 -3 dni. 

Ja jade z Poznania  

Pozdrawiam Karol 

Ostatnio edytowany: 2013-01-02 19:44

MHotel_eu
02 styczeń 2013 16:23

Ja bardzo długo wzbraniałam się od wyjazdu w góry.  Ale w tamtym roku zdecydowałam się na góry. Z wielką nie chęcią, ale znajomi tak namawiali, że dla świętego spokoju zgodziłam się. I jestem im za ta bardzo wdzięczna. To co tam zobaczyłam zapierało dech w piersiach. Ten klimat, te krajobrazy. No po prostu bajka.

Łukasz Mazurek
20 październik 2012 08:38

Kto ma ochotę na wypad w góry???? Opcje:
- Nocne wejście na Babią Górę (najlepiej przez Diablak) - jutro
- Wejście na Babią Górę (najlepiej przez Diablak) w dzień - niedziela
- Jura - prawdopodobny start spod Jaskini Głębokiej Następnie Kierunek Morsko / Wielki Okiennik - niedziela
- Jakaś trasa z Wisły bądź Ustronia - niedziela

PISAĆ najlepiej na GG

Zostaw swój komentarz

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021