Turystyczne Mistrzostwa Blogerów
Moi mili! Bierzemy udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!
16 blogów podróżniczych reprezentuje swoje województwo w Polsce. My pokażemy piękno województwa śląskiego!

Chcesz nam pomóc? Wchodź na naszego bloga i śledź nasze kanały społecznościowe: Facebook, Instagram i Youtube.
Lajkuj, komentuj i udostępniaj!
Zapraszamy Cię na tą piękną przygodę! Z góry dziękujemy!

A my Krakusy mamy...

Najnowsze posty widoczne są u góry
BiałaMysz
05 wrzesień 2013 12:02

Jeżeli ktoś przyjeżdza do Krakowa poraz któryś i wciąż szlaja się po tym nieszczęsnym Rynku to jest mi przykro. Jest tyle fajnych okolic wokół Krakowa, dzienic (Podgórze, Bronowice), które warto zwiedzić. Do tego dochodzą kopce, forty, muzea.

Zofia
12 sierpień 2011 22:34

teraz to akurat dworzec w remoncie..

MoonHostel
22 luty 2010 18:16
Juz na samym dworcu pkp i pks mamy duża galerię krakowską,można przyjechac chociazby na zakupy.
Jaś Małgosia
03 luty 2010 21:10
Piękne miasto!!
MoonHostel
01 luty 2010 19:25
Kraków to ogólnie piękne i zabytkowe miasto. Każdy kto raz był na pewno tam wróci. Ceny w bazach noclegowych nie odstraszają więc turystow przybywa.
Midorihato
14 wrzesień 2009 21:52
A mnie gmach Opery i Operetki bardzo sie podoba - moim zdaniem bardzo pasuje w tym otoczeniu (Szkieletor, okoliczne hotele, gmach Sadu, budynek PKP...)
Anonim
14 wrzesień 2009 20:18
Jarku, bez obawy, wywalą jeszcze parę takich straszydeł jak Operetka w Krakowie i turyści będą się zjeżdżać z każdej strony świata aby oglądać kolejne porażki architektoniczne Krakowa, wszak nie w każdym mieście można oglądać takie "cuda" , jak u nas, np. nadbudowa nad dawnym kinem Wanda, tylko siąść i płakać.
jarek
14 wrzesień 2009 19:08
przeciwnie,w tym roku budzet miasta naliczyl znaczne straty na turstyce w Krakowie
Ania G.
18 sierpień 2009 09:38
Zaczyna się robić co raz lepiej, turystów znowu przybywa 🙂
Midorihato
21 sierpień 2008 14:09
Tak rzeczywiście turystów znacznie mniej. Ciekawe gdzie sie podziewają skoro przylatuje coraz więcej samolotów (mieszkam pod korytarzem powietrznym).
Kraków odpycha turystów przede wszystkim paraliżem komunikacyjnym. Uważam że to totalny bezsens zaczynać remonty w okresie czerwiec-wrzesień. I to głównych arterii komunikacyjnych.
Ania G.
20 sierpień 2008 23:22
ostatnio to nie za bardzo mamy się czym pochwalić, zwłaszcza po cyklu artykułów w Gazecie Wyborczej, raczej nasze miasto powinno się zastanowić nad tym co robi i zacząć myśleć jak ściągnąć do nas znowu turystów, bo smutne to ale Kraków w porównaniu z latami ubiegłymi świeci w tym roku pustkami
Anna Piernikarczyk
04 grudzień 2007 19:48
No to gratuluję 🙂

My za to mamy na Rynku nowe oświetlenie, co wieczorkiem mozna podizwiać. Naprawdę ladnie to wygląda 🙂
Midorihato
04 grudzień 2007 17:00
No właśnie: wiecie co mamy?
Nowe drzewa na Rynku Głównym!!!
Szedłem przez Rynek dwa tygodnie temu i zmroziło mnie: wycięto wszystkie robinie na Linii A-B :-(
Już myślałem że komuś odbiło i wyraził zgodę na to by kawiarniane ogródki miały więcej miejsca a tu idę wczoraj i oczom nie wierzę: w miejscu dawnych starych i schorowanych drzew posadzone młode robinie. :mrgreen: I to nie malizny jakieś a wielkie drzewa na 5-7 metrów. Ciekawe czy sie przyjmą?
Wiem że nieładnie sie jest chwalić ale to naprawdę wielkie wydarzenie. :!:

Zostaw swój komentarz

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021