Zmienić sposób wyświetlania wycieczek?

Najnowsze posty widoczne są u góry
Anna Piernikarczyk
25 październik 2012 09:51

Będziemy pracować nad wytyczaniem tras pieszych po szlakach górskich, to już planujemy na pewno, poza tym pomyślimy o tym co piszesz. Dzięki za opinię.

Łukasz Mazurek
15 październik 2012 20:42

Też mi się wydaje, że jest bardziej przejrzyste. Jedyna rzecz która bardzo mnie drażni to bardzo słabe wytyczanie tras pieszych. Pozdrawiam.

Ps a może by podzielić wycieczki na jakieś kategorie piesze / rowerowe itp. i np na regiony? kwestia znalezienia jakiejś konkretnej wycieczki w danym regionie to masakra🙂 pozdrawiam

Barsolis Karol Turysta Kulturowy
06 październik 2012 13:13

proponowane zmiany w serwisie  wyszla na dobre , no i tak trzymac.

Jest bardziej  przejrzysta  strona .

Pozdrawiam

mokunka
01 październik 2012 19:26

Dzięki Ania , Łukasz, że poprawiliście.Teraz jest oki🙂))

Anna Piernikarczyk
01 październik 2012 19:14

Mokunka, już w wiadomości prywatnej Ci odpisałam 

Łukasz Piernikarczyk
01 październik 2012 18:56

Zapomniałem o ikonkach z komentarzami - sorry. Dodałem je nad danymi autora.

Ostatnio edytowany: 2012-10-01 18:57

Magdalena
01 październik 2012 18:28

hmmmm.... , jak wchodzę  w Twój Otmuchów, to wyświetla mi się tak jak napisałam wyżej... wszystko po kolei od relacji przez zdjęcia,inne propozycje do komentarzy. JAk wchodzę w swoje wycieczki mam podobnie, więc nie wiem, czemu w takim razie u CIebie jest inaczej. u mnie nie pojawiało się wszystko, gdy miałam problem z internetem... 

artur
01 październik 2012 18:27

mokunka, komentarze są na samym dole strony, poniżej innych wycieczek.

mokunka
01 październik 2012 18:20

Magda jesli wycieczka jest w miniaturce -to tak! Ale jesli jest wszystko na jednej stronie, to sork ale nie widze. Chcialabym aby wejscie do wszystkich komentarzy bylo jak bylo widoczne na stronie, tam gdzie relacja, foty, plan i mapa...jesli Magda mi podpowiesz,gdzie to sie ukrylo to dzięki bardzo🙂))

Ostatnio edytowany: 2012-10-01 18:27

Magdalena
01 październik 2012 18:15

z tego, co widzę, to komentarze są jak dawniej pod wszystkim, czyli pod innymi propozycjami wycieczek danego użytkowanika. Przynajmniej mi się tak wyświtliło w tym momencie/

mokunka
01 październik 2012 17:53

Zmieniliscie i oki, tez jest czytelne...ale jak zobaczyc na tym nowym sposobie wyswietlania wycieczek komentarze, ktore sa do wycieczki.Moze nieuważnie zerknelam, ale ne widze 🙂

Magdalena
01 październik 2012 16:30

zdecydowanie tak jest wygodniej (czasem problemy z internetem powodowały, że kolejna zakładka, czy strona galerii nie chciała się ładować, teraz nie będę mieć już tego problemu)

jeśli chodzi o podpisywanie zdjęć, to włączam się do apelu o podpisywanie 🙂

Ostatnio edytowany: 2012-10-01 16:33

Anna Piernikarczyk
01 październik 2012 11:26

Wychodzi na to, że większość jest za zmianą i dokonaliśmy jej.

Najpierw będzie widoczny krótki plan wycieczki, później relacja, galeria i mapa. Do zdjęć można też przejśc szybko poprzez kilknięcie w avatar czyli główne zdjęcie wycieczki.

Galeria będzie bez stronicowania, pokazanych jest 20 zdjęć, po czym po kliknięciu w hasło pokaż wszystkie będą się pokazywać wszystkie miniaturki z galerii.
 Jak dla mnie wygląda to znacznie lepiej, myślę że będzie się to Wam znacznie łatwiej przeglądało.

mokunka
29 wrzesień 2012 11:25

W sumie oki, choc mnie bardziej odpowiada dawny sposób wyswietlania 🙂))  bardziej przejrzysty (w tym nowym wszystko tak...dowalone  typu 4 w 1) ale to oczywiscie subiektywne odczucie.

Nie mniej jednak jesli chcecie zmieniac, to  przychylam sie do wiekszosci.

Ostatnio edytowany: 2012-09-29 11:40

artur
28 wrzesień 2012 11:41

Wg mnie na jednej stronie lepiej się to prezentuje.

Marek Weber
28 wrzesień 2012 11:01

Jest OK - wszystko w jednym miejscu - nie mam uwag

Anna Piernikarczyk
28 wrzesień 2012 10:56

To jest moja wycieczka, która zawiera wszystkie elementy - plan, długą relację, mapę i zdjęcia, także możliwie najgorszy przykład do pokazania, bo krótsze wycieczki będą wygladać jeszcze lepiej. Jeśli Wam się podoba ten pomysł, to dajcie znać, jeśli nie to też piszcie, ale wydaje mi się że tak jest czytelniej i po prostu łatwiej, nie trzeba tyle klikać.

Łukasz Piernikarczyk
28 wrzesień 2012 10:52

Tutaj wrzucam test byście mogli zobaczyć jak to będzie wyglądać.

http://www.polskieszlaki.pl/wycieczki.php?id_wycieczki=286&test=1

Moim zdaniem jest o wiele lepiej - wszystko w jednym miejscu.

Ostatnio edytowany: 2012-09-28 10:53

Anna Piernikarczyk
28 wrzesień 2012 08:50

Tak, ja też apeluję o podpisywanie zdjęć, czasem wycieczka obejmuje 5-6 miast i na zdjęciach widać wiele różnych fajnych zabytków, a nie wiadomo nawet z jakiego one są miasta. Podpisujcie zdjęcia, to znacznie poprawi odbiór wycieczki i ułatwi dotarcie do tych zabytków czy atrakcji!

Tadeusz Walkowicz
28 wrzesień 2012 08:43

Witam Wszystkich.

Proponowana przez Was zmiana jest ciekawa, obecna wg. mnie jest przejrzysta. Mam trochę inny problem, sądze że Inni też go mają, brak opisów zdjęć. Teraz gdy jest ich mniej, trzeba by je opisać, wtedy ta wycieczka jest bardziej atrakcyjna.

Pozdrawiam Tadek

Barsolis Karol Turysta Kulturowy
27 wrzesień 2012 21:09

Witam Wszystkich.  

W obecnym stanie  FORUM  jest jasne i przejrzyste  -wg.mnie.
Forum ciągle ewoluuje,  zmienia się  -no mi dobrze .
Nie można stać w miejscu , bo będziemy się cofać. .
Przy pronowanych zmianach przez właścicieli  portalu niewiele się  zmieni .
Myślę ze to dobry pomyśl na pokazanie wszystkiego na 1 stronie. 

Musimy natomiast pamiętać o tych którzy 1 raz wchodzą na  www.poskieszlaki.pl  żeby się połapali w tym jak te  forum działa , czyli  Im prościej tym lepiej    .

Osobiście  stronie I uciekam  od skomplikowanych rzeczy , które powinny  być ŁATWE NIE SKOMPLIKOWANE   i przy tym  PRZYJEMNE.

Pozdrawiam Karol  Barsolis   

Ostatnio edytowany: 2012-09-27 21:10

Krzysztof Dorota
27 wrzesień 2012 18:11

Nam wydaje się to ciekawe żeby wszystko byłoby na jednej stronie ale musi to być przejrzyste i czytelne.

wawkan
27 wrzesień 2012 18:06

jestem nowy ale też bym się zastanowił nad zmianą bo to co jest teraz hmm... mogło by byćlepiej🙂

Anna Piernikarczyk
27 wrzesień 2012 14:08

Ale tylko prezentacja byłaby w jednej zakładce, edycja pozostałaby tak samo, a też nie ciągłaby się relacja w nieskończoność, bo plan byłby rozwijany,  a galeria dogrywałaby się na bieżąco

Piszcie dalej, zobaczymy co z tego wyniknie.

Marek Weber
27 wrzesień 2012 13:59

Witajcie

Wydaje mi się że z zakładkami jest OK, praca na dodawaniu wycieczki zależy od każdego autora który ją opisuje - według mnie przejści między zakładkami jest o wiele korzystniejsze i bezproblemowe niż przewijać całą stronę aby np dojść do zdjęć (ale to tylko moja opinia).

Zostawiłbym to tak jak teraz jest,

🙂

Pozdrawiam

Anna Piernikarczyk
27 wrzesień 2012 10:32

Mi się wydaje że łatwiej będzie i wygodniej mieć wszystko w jednym miejscu, na jednej podstronie, napiszcie co sądzicie o tym.

Łukasz Piernikarczyk
26 wrzesień 2012 21:07

Zastanawiamy się z Anią czy nie zmienić trochę układu wycieczek.

Teraz jest tak, że do wycieczki są 4 zakładki "Plan wycieczki","Relacja","Mapa" i "Galeria".

Zastanawiamy się czy nie zlikwidować tych zakładek i nie dać wszystkich informacji o wyciecze do jednej podstrony.
Pewno by wyglądało to tak że na górze jest plan (w jakieś pomniejszonej wersji), poniżej relacja, jeszcze niżej galeria i jeszcze niżej mapa wycieczki.

Proszę o opinię co o tym myślicie.

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021