Zagłosuj na Top Atrakcje 2021!

ZIELONA GOSPODA- Przesieka k. Karpacza - KPINA- ODRADZAM

Najnowsze posty widoczne są u góry
Kamil
23 marzec 2020 12:03

 Zdecydowanie POLECAM !
Bardzo ładny i duży Ośrodek Wczasowy .
Czysto , ciepło, miła atmosfera .
Pokoje przytulne , łazienki czyste .
Duży teren na zewnątrz , z boiskami , stołami ping-pong , placem zabaw , miejscem na ognisko i kilkoma grillami .
Duża ilość zieleni oraz przestrzeni rekreacyjnej .
Rewelacyjne posiłki na szwedzkim stole ,
wszystko do jedzenia jest świeżutkie i apetyczne - można jeść bez limitu ilościowego !
Miła i pomocna obsługa .
Budynek położony przy samych szlakach Karkonoskich - idealna baza do górskich wędrówek .
Naprawdę polecam Zieloną Gospodę


24 czerwiec 2017 08:13

[cytuj autor='Mama Wrocław']Witam,wycieczka zielona- szkoła trzydniowa.Nie polecam tego ośrodka obsługa niemiła i małokontaktowa.Na ośrodku zaparkowane samochody o znacznej wartości, gdy jedno z dzieci rzuciło kamieniem i uszkodziło maskę pojazdu wynikła z tego afera. O ile syn właściciela chciał załagodzić sprawę i załatwić we własnym zakresie to roszczeniowa żona nie była juz skora do współpracy.Zadzwoniła po policję, dziecko które zrobiło szkodę(10 lat) bardzo to przeżyło. Uważam,że ośrodek nie jest dostosowany do potrzeb dzieci w wieku wczesnoszkolnym.Juz stawianie drogich aut w bliskiej odległości od bawiących sie dzieci (cała klasa) jest skrajnie nieodpowiedzialne. Właścicielę nastawieni są na zysk(pensjonat według oferty proponuje mozliwość korzystania z boiska do siatkówki-ale piłki brak).Podsumowując:nie poecam ponieważ brakuje organizacji dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym - ośrodek nastawiny na zysk.[/cytuj]

 

To kto jest winny? Dzieciak, który nie potrafi się zachować i rzuca kamieniami w samochody czy zaparkowane auta?? Ludzie puknijcie się w głowy

 


12 czerwiec 2017 12:59

Przyjechała grupa szkolna z Wrocławia , którą się tutaj nikt nie interesował

Były dwie Panie opiekunki, które zamiast zajmować się dziećmi były zajęte sobą i siedziały w pokoju , a dzieci puszczały na pastwę losu i dlatego to się stało z tym samochodem. Gdy przyjechała policja dopiero się znalazły. Trzeba ostrzec rodziców i szkołę żeby tym kobietom więcej dzieci nie dawały pod opiekę. Przyjechały tutaj na wypoczynek zamiast do pracy

To one odpowiadają za szkodę która wynikła z braku opieki nad dziecimi , po interwencji policji zadzwoniły do mamy tej dziewczynki i poprosiły o podanie numeru polisy OC , żeby same się wywinąć z kosztów , które opiewają po wycenie rzeczoznawcy na kwotę 7500 zł

Mamy tej dziweczynki tutaj nie było a opiekę sprawowały opiekunki , które powinny ponieś koszta naprawy tej szkody

Całą sprawę zgłoszę jeszcze do Drektora szkoły i Kuratorium


07 czerwiec 2017 07:47

Witam,

wycieczka zielona- szkoła trzydniowa.

Nie polecam tego ośrodka obsługa niemiła i małokontaktowa.

Na ośrodku zaparkowane samochody o znacznej wartości, gdy jedno z dzieci rzuciło kamieniem i uszkodziło maskę pojazdu wynikła z tego afera. O ile syn właściciela chciał załagodzić sprawę i załatwić we własnym zakresie to roszczeniowa żona nie była juz skora do współpracy.Zadzwoniła po policję, dziecko które zrobiło szkodę(10 lat) bardzo to przeżyło. 

Uważam,że ośrodek nie jest dostosowany do potrzeb dzieci w wieku wczesnoszkolnym.Juz stawianie drogich aut w bliskiej odległości od bawiących sie dzieci (cała klasa) jest skrajnie nieodpowiedzialne. Właścicielę nastawieni są na zysk(pensjonat według oferty proponuje mozliwość korzystania z boiska do siatkówki-ale piłki brak).

Podsumowując:nie poecam ponieważ brakuje organizacji dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym - ośrodek nastawiny na zysk.

nero
19 lipiec 2014 18:52

ZIELONA GOSPODA- Przesieka NIE POLECAM

Fatalnie !!! Bardzo niemiła obsługa, brak kontaktu z kierownictwem, a jeżeli już się udało nawiazać to trudno się było porozumieć, ponieważ kierownik wyglądał wyraźnie na pod wpływem alkoholu, był niuprzejmy a nawet chamski. Brudno, barak papieru toaletowego. Podczas naszej nieobecnosci ktoś grzebał w naszych rzeczach a na koniec pobytu rzeczy zostały wystawione na korytarz, ponieważ było sprzątanie i czakali następni wczsowicze, momo, ze pobyt był jeszcze opłacony na 4 godziny. W kuchni pracuje wiele osób, mam wrazenie że chwyconych z biegu, wątpliwe czy maja aktualne badania i legalne zatrudnienie.

TO SKANDAL  ANIE WCZASY, ODRADZAM ZDECYDOWANIE POBYT - ZIELONA GOSPODA PRZESIEKA

vinal Przybył
14 wrzesień 2012 01:57

 

Witam,

Chciałbym ostrzec wszystkich przed domem wczasowym Zielona Gospoda w miejscowości Przesieka koło Karpacza. Historia jest stara, bo z roku 2011. W skrócie:
Forma: wypoczynek zorganizowaną grupą - wycieczka szkolna
Długość pobytu: 7 dni
Wrażenia:
Wyżywienie: na śniadanie - po 1-2 bułki na osobę, kosteczka masła, tania wędlina i po plasterku sera, do tego kompot zrobiony z koncetratu w stężeniu 1:100000, przy prośbie o dolewkę panie z kuchni miały minę, jakby im ktoś krzywdę ogromną zrobił. Obiad: zupa, którą można było przez słomkę pić, kompocik, na drugie- porcja ziemniaków dla małego dziecka i kotlecik, kolacja=śniadanie
Przygotowanie terenu: Miejsce na ognisko owszem, ale drewno, które miało być zapewnione było po prostu świeżo ściętym świerkiem z igłami, dobrze, że jeden z uczestników miał sprzęt, którym udało nam się osiepać gałęzie z igieł i odciąć od pnia. Grill, salon gier itd. to fikcja.
Obsługa: Niemiła, traktuje klienta jak idiotę, apogeum miało miejsce przed ostatniej nocy:

Oprócz naszej grupy w ośrodku znajdowała się jeszcze jedna- mianowicie twało wesele cygańskie (chociaż to nie ważne, kto czy jaka narodowość). Niby każda grupa miała oddzielne piętro, jednak zauważono, że na piętrze przeznaczonym dla naszej grupy kręci się 2 osobników w wieku 16-17 lat. Jak się później okazało- widziano ich jak wchodzą cudzych pokoi, jednak byli przepędzani przez osoby się w nich znajdujące (po prostu otwierali sobie drzwi, jednakże po ciemku nie widzieli, że w kwaterach śpią osoby). W toalecie wspólnej dla piętra został zostawiony telefon, który został skradziony, osoba, która była pod natryskiem za zamkniętymi drzwiami słyszała, jak dwóch mężczyzn- chłopaków szepce do siebie o telefonie leżącym koło umywalki. Widziano również tychże ludzi wychodzących z toalety, nie reagowali na nawoływania, aby się zatrzymali. Zniknęli w tłumie weselników piętro niżej. Telefon zginął dokładnie w tym czasie, gdy byli oni w toalecie.WŁAŚCICIELA nie było na miejscu, RAZ odebrał telefon, potem nie było z nim kontaktu. Obsługa schowała się w kuchni i przekręciła klucz. Na PUKANIE do drzwi NIE REAGOWAŁA, UDAJĄC, że jej nie ma. Dopiero, gdy jeden z grupy obszedł ośrodek i zaczął TRZASKAĆ w szybę widząc przez okno, że 5 osób (w tym SYN WŁAŚCICIELA) chowa się w koncie, jedna z osób otworzyła drzwi i poprosiła, żeby nie robić hałasu (!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Ponad to, właściciel zjawił się nagle, gdy weselnicy zadzwonili po niego, że Policja jedzie na miejsce zdarzenia. Gdy już przyjechała, właściciel odbył rozmowę z policjantami, co widzieliśmy przez okno, ojciec pana/panny młodej wyszedł do funkcjonariuszy z "flaszką", po sekundzie patrol odjechał, to samo zrobił właściciel zanim opiekunowie zdążyli zbiec na dół, aby z nim porozmawiać. Na zajutrz, w dniu wyjazdu podczas rozmowy z właścicielem, stwierdził on, że NIC MU NIE MOŻEMY ZROBIĆ I NIC GO NIE OBCHODZI JAKIŚ TAM TELEFON.


Totalna kpina i bezczelność, takie osoby powinny siedzieć w więzieniu, a nie przyjmować gości. Przestrzegam wszystkich przed pobytem tam.


PS. INFORMACJA DLA RODZIN Z DZIEĆMI: A i jeszcze w szopie zaraz koło placu zabaw stała mała szopka z kilkoma komórkami- za drzwiami zamkniętymi na zasuwę (której dosięgnęłoby z łatwością 5 letnie dziecko), był zamknięty PIES- bez oznaczeń, że znajduje się tam jakiekolwiek zwierze. Zauważył to jeden chłopak z grupy, który w poszukiwaniu drewna na ognisko niemalże wypuścił psa, jednak udało mu się domknąć drzwi zanim ten wybiegł. Chłopak- 17 lat siłował się przez kilka sekund z drzwiami, łatwo sobie wyobrazić jakich rozmiarów był ten zwierzak.

 

 Pozdrawiam,   

  vinal

Zostaw swój komentarz

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021