Krajtroterskie pogaduchy czyli my o wszystkim

Najnowsze posty widoczne są u góry
Anja
14 wrzesień 2018 09:11

Według profesora Miodka słowo weekend jest "nie do podrobienia"...ale mi się tam "zapiątek" podoba🙂

[cytuj autor='tomtur']Zauważyliście, że właściwie codziennie jest dzień czemuś, komuś poświęcony. Moja żona bardzo lubi Dzień Przytulania przy czym my przytulanie, w wersji do lat 14tu, świętujemy-praktykujemy każdego dnia.Wiecie czemu dzisiejszy dzień 14 września jest poświęcony? Pomijając świętujących od popołudnia miłośników sobotnio-niedzielnych zapiątków (czemu z angielska mówić weekend?)A może wprowadzilibyśmy jakiś nasz dzień? Może DZIEN BEZ KLAPKÓW W GÓRACH [/cytuj]

Edytowano: 2018-09-14 09:11:46

tomtur
14 wrzesień 2018 07:57

Zauważyliście, że właściwie codziennie jest dzień czemuś, komuś poświęcony. Moja żona bardzo lubi Dzień Przytulania przy czym my przytulanie, w wersji do lat 14tu, świętujemy-praktykujemy każdego dnia.

Wiecie czemu dzisiejszy dzień 14 września jest poświęcony? Pomijając świętujących od popołudnia miłośników sobotnio-niedzielnych zapiątków (czemu z angielska mówić weekend?)

A może wprowadzilibyśmy jakiś nasz dzień? Może DZIEN BEZ KLAPKÓW W GÓRACH 

Maciej A
11 marzec 2017 09:00

Dziękuję też za życzenia,

jakoś tak cieplej się robi :-)

marian
10 marzec 2017 14:36

[cytuj autor=' DoRi']A dzisiaj życzymy wszystkiego najlepszego mężczyzną w Dniu Waszego Święta 🙂 Dzięki Aniu za info 🙂 [/cytuj]

Dziękuje bardzo DoRi.

Ostatnio edytowany: 2017-03-10 14:37

marian
10 marzec 2017 14:32

Dziękuje bardzo Danusiu.

Ostatnio edytowany: 2017-03-10 14:35

Danusia
10 marzec 2017 12:20

Dziękuję Panom za życzenia dla nas kobietek. Odwzajemniam życzeniami dla Mężczyzn z okazji ich dnia ( 40 męczęnników ;-) ). Wszystkiego dobrego drodzy Panowie :-)

DoRi
10 marzec 2017 11:27

A dzisiaj życzymy wszystkiego najlepszego mężczyzną w Dniu Waszego Święta 🙂

Dzięki Aniu za info 🙂

mokunka
08 marzec 2017 17:04

[cytuj autor='A Maciej']A ja też się dołączę do życzeń, wszystkiego najlepszego wszystkim Kobietom, a zwłaszcza Krajtroterkom i Kobietom mojego życia ma [/cytuj]

dzięki bardzo -🙂

Anna Piernikarczyk
08 marzec 2017 15:16

Dzięki 🙂

Maciej A
08 marzec 2017 14:52

A ja też się dołączę do życzeń,

wszystkiego najlepszego wszystkim Kobietom,

a zwłaszcza Krajtroterkom i Kobietom mojego życia

ma

mokunka
08 marzec 2017 12:22

Dzięki Marianie za pamięć w Dniu Kobiet -🙂

Anna Piernikarczyk
08 marzec 2017 11:31

Dziękujemy Marianie 🙂

Dori, tak, tutaj wrzucamy zagraniczne, a Zwiedzaj Swiat jeszcze jest, ale uprzedzamy wcześniej, żeby sobie pościągać dane, postaramy się przerzucić wycieczki ale nie wiem czy się nam to uda.

Anja
08 marzec 2017 11:14

[cytuj autor=' marian']Z okazji Dnia Kobiet życzę wszystkim krajtroterką wszystkiego najlepszego a szczególnie dużo ciekawych wycieczek.[/cytuj]

Dziękuję🙂

marian
08 marzec 2017 10:49
Z okazji Dnia Kobiet życzę wszystkim krajtroterką wszystkiego najlepszego a szczególnie dużo ciekawych wycieczek.
DoRi
05 marzec 2017 10:12

Jako, że dawno mnie nie było to nie jestem na czasie 🙂 Czy wycieczki zagraniczne wrzucamy tutaj czy na inny portal? Gdzieś mi coś w jednej z realcji dzisiaj mignęło, że portal Zwiedzaj Świat już nie istnieje. Więc jak to  z tymi wycieczkami zagranicznymi? Wszystko wrzucamy tutaj ? 🙂 I raz jeszcze witam wszystkich 🙂 

Anita Sumisz
26 maj 2016 19:20

Już niedługo w Kotlinie Kłodzkiej będzie można wypożyczyć namiot bańkę - namiot, który zabierzesz wszędzie i umeblujesz jak tylko chcesz - zachęcam do odwiedzin na stronie https://www.facebook.com/Wypo%C5%BCyczalnia-Mobilnych-Hoteli-Namiot-Ba%C5%84ka-277241129291706/

cubbinkate
20 maj 2016 15:03

Moje sposoby na tanie podróżowanie to zwiedzić stolicę w maksymalnie 2 dni. Na pierwszy cel stawiam na naszą stolicę, czyli Warszawa, myślicie, że uda mi sie zobaczyć wszystkie cenne zabytki i miejsca?

Ostatnio edytowany: 2016-05-27 08:16

anita
28 lipiec 2015 15:37

Inowłódz - bardzo malownicza miejscowść 🙂

Zielona Kropka
29 czerwiec 2015 21:32

Dzień dobry wszystkim 🙂

Ja troche nie na temat. Wyjeżdżam na tydzień w okolice Tomaszowa Mazowieckiego. Chcę odwiedzić Sulejów i Spałę. Może ktoś z forumowiczów podpowie mi, gdzie jeszcze zajrzeć?

Pozdrawiam-Małgorzata 🙂

paweł rosiński
14 lipiec 2014 15:55

pomyślę o tym na emeryturze!.

DoRi
14 lipiec 2014 15:38

Pawle zawsze możesz się przeprowadzić 😁 a było fantastycznie 🙂

paweł rosiński
13 lipiec 2014 06:52

[cytuj autor=' DoRi']Dzisiaj coś zza granicy 🙂 Wyruszam na Małą Fatrę 🙂 Pogoda zapowiada się cudowna 🙂 Miłej niedzieli! [/cytuj]

ch...., dlaczego mam tak daleko do gór!

DoRi
13 lipiec 2014 05:11

Dzisiaj coś zza granicy 🙂 Wyruszam na Małą Fatrę 🙂 Pogoda zapowiada się cudowna 🙂 Miłej niedzieli!

mokunka
12 lipiec 2014 17:59

[cytuj autor=' DoRi']Potem to już tylko odznaka za wytrwałość i chyba finito :P [/cytuj]

Gratki Dori 🙂

DoRi
12 lipiec 2014 10:24

Potem to już tylko odznaka za wytrwałość i chyba finito :P

JÓZEF
11 lipiec 2014 21:59

Też GRATULUJĘ!!! Jest tak jak się spodziewałem, popularna i mała brązowa. A srebrną to już możesz mieć na początku nowego roku. Co do MSB, jeżeli będzie rozpisany zgodnie z reg.GOT, punkty Ci nie uciekną. A jak dodasz GSB, to i na złotą wystarczy.  🙂  

Ostatnio edytowany: 2014-07-11 22:00

Anna Piernikarczyk
11 lipiec 2014 15:12

Gratki 🙂

DoRi
11 lipiec 2014 14:58

No i moje obawy się z leksza nie sprawdziły. Zdobyłam Popularną i mała brązową 🙂 pozostało punktów z ksiązeczki 297 + to co nie było wpisane do małej srebrnej, ale wygląda na to, że w tym roku już chyba jej nie otrzymam (taki regulamin) tylko będzie na przyszły rok 🙂 

DoRi
10 lipiec 2014 09:49

W piątek podjadę i zobaczymy czego się owy Pan doliczył 🙂 I zapewne jest jakimś magiem, ze z samych pieczątek wyczytał trasy :P Pozdrawiam

Włodek109 Włodkowski
09 lipiec 2014 13:29

Może ma zmienniczkę w biurze, albo spróbuj, kiedy bedzie na urlopie. No niestety tacy ludzie sie zdarzają jeszcze za biurkami 🙂

DoRi
09 lipiec 2014 13:03

W końcu zmobilizowałam się i zawiozłam książeczki do pobliskiego Oddziału PTTK i co? Tłumaczę Panu, że w książeczce nie zmieściły mi się opisy moich wszystkich wycieczek i mam je popisane w zeszycie, a w książeczce są pieczątki to mnie niestety zbył i powiedział, że go nie potrzebuje, bo skoro nie mam żadnych odznak to z tego będzie tylko małą brązowa...a ja do chwilii obecnej naliczyłam za 2013 - 535 pkt, a za 2014 około 700 doliczając MSB...który Pana zdaniem nie wlicza się do odznaki GOT PTTK chociaż regulamin mówi: pkt 3: (...)Odznakę OKT PTT MSB można zdobywać równocześnie z innymi odznakami turystycznymi, m.in. GOT PTT i GOT PTT „Ku Wierchom”. Czyżbym coś źle interpretowała? Ok skoro w ciagu jednego roku można zdobyć jedną, to jak mają mi policzyć wszystkie moje wycieczki skoro nei mają wykazu tras...a te są w zeszycie...chyba przy odbiorze będe musiała raz jeszcze wszystko owemu niesympatycznemu Panu wytłumaczyć...widziałam, że siedzi tam chyba za karę po jego podejściu...bo cała rozmowa trwała niecałe 5 minut :/

DoRi
08 czerwiec 2014 13:08

Wróciłam  do domu, wrażenia niesamowite. A na wejściu do domku miła niespodzianka 🙂 W końcu otrzymałam Diamentową Odznakę Małego Szlaku Beskidzkiego 🙂 Miłej niedzieli! Relacja wkrótce 🙂

Ostatnio edytowany: 2014-06-08 13:10

JÓZEF
06 czerwiec 2014 15:13

Zgadzam się z Tobą Tadziu. Jest w GOT trochę PRL-u. I trochę lat 30 ubiegłego wieku. I trochę lat współczesnych. Wchodzi też w skład odznak turystyki kwalifikowanej PTTK. Natomiast Korona nie jest odznaką PTTK , a wydawnictwa AMOS. Ale chodzi o to by góry "smakować" a nie biegać po nich z wywieszonym jęzorem. Po za tym Korona jest jednostopniowa a GOT ma aż  dziewięć stopni.  Trudno byłoby zdobyć je wszystkie w jednym roku. Każda odznaka ma swój regulamin i albo się do nigo dostosujemy albo jej nie zdobywamy.  I niech tak zostanie  ... Życzę wspaniałych wrażeń na MSB i  Chłoście Beskidzkiej! Jutro mam w planie Góry Stołowe. 🙂 

Aha, jeżeli lubicie długie wędrówki, to zapraszam w Góry Opawskie na "Przejście PRUDNIK - PRADZIAD" ok.55km i na "Prudnicki Maraton Pieszy" różne trasy. Więcej informacji na www.pttk.prudnik

DoRi
06 czerwiec 2014 12:43

Pochwalę się jak mi to w ogóle zweryfikują wszystko tak jakbym chciała :P MSzB..no powodzenia życzę Tadku i przedewszystkim pogody 🙂 Ja o 17:00 ruszam na Chłostę Beskidzką ze Skrzycznego do Bacówki na Rycerzowej-ciągiem 🙂 idę z Lipowej więc wychodzi mi bite 61,5 km :P mam nadzieję, że dojdę i nic mnie nie zje po drodze :P Na plecach niestety 12 kg, bo namiot i inne pierdoły 😐 Trzymajcie kciuki żebym nie padła po drodze 🙂 Relacja oczywiście będzie i masę zdjęć jak aparat nie zdechnie po drodze 🙂 Pozdrawiam!

Ostatnio edytowany: 2014-06-06 12:44

Tadeusz Walkowicz
05 czerwiec 2014 22:30

Witam Dori, czekam na Twoje wyniki. Ale regulamin GOT, to trochę PRL, w tym roku to ..tyle..reszta na następny rok...dlaczego.. to trochę chore...?.  Polecam regulamin Korony Gór Polskich....można zdobyć...w ciągu roku...bez pieczątek....polecam.

Za tydzień MSzB....szlakiem Dori z dodatkami...Szczyrzyc.

Pozdrawiam Tadek

JÓZEF
05 czerwiec 2014 21:55

To pochwal się za jakiś czas, jak to wyszło i  jakie stopnie GOT zdobyłaś! 🙂

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021