Zagłosuj na Top Atrakcje 2021!

Łukasz Piernikarczyk

Najnowsze posty widoczne są u góry
Adam Prończuk
31 grudzień 2010 14:43
Jako nawet skromny właścielel strony i tak miom zdaniem mało wędrujesz!!!.
Tadeusz Walkowicz
21 grudzień 2009 10:23
Trafiłem na Waszą strone przypadkiem, dlatego tyle infowmacji naraz. Bardzo ciekawa strona i ciekawe opisy relacji uczestników. Oceny zdjęć nie są tak d..d.. jak na globtroterze czy obieżyśiwcie. Tak trzymać.Tadek z Częstochowy
Robert
14 październik 2009 18:32
super stronka polecam
Alek
19 wrzesień 2008 21:14
A poco zagranica.POLSKA jest fajna ..
Anna Piernikarczyk
16 wrzesień 2008 08:57
🙂 No już się za to zabieramy 🙂
Majka
16 wrzesień 2008 08:03
[cytuj autor='Ania Piernikarczyk']No chcemy zrobić w niedługim czasie możliwość wprowadzania wycieczek zagranicznych, ale na wszystko trzeba czasu niestety 🙂 Do Irlandii też chętnie byśmy się wybrali 🙂[/cytuj]

Aniu, bardzo zachęcam, to by byla super sprawa rozszerzyć jeszcze ten projekt. Ale jednak żeby część zagraniczna była wyraźnie rozgraniczona od taj polskiej, swojskiej. To taki mały postulat.
Anna Piernikarczyk
15 wrzesień 2008 20:04
Dzięki za pozytywne i miłe opinie 🙂
Katarzyna
15 wrzesień 2008 19:00
ja powiem tylko tyle- dzieki za ta strone!!podoba mi sie to ze dzieki niej moge poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach🙂oraz dziliec sie wycieczkami😁 pozdrawiam
Iwona Jarosz
21 sierpień 2008 14:01
Dzięki za namiar na stronkę z opisem zaraz tam powędruję wirtualnie narazie 🙂 A do Irlandii serdecznie zapraszam bo jest tutaj sporo pięknych miejsc do zobaczenia .
Midorihato
21 sierpień 2008 13:45
Skoro wybierasz sie na Trzy Korony to zapraszam:
http://www.polskieszlaki.pl/wycieczki/relacja,88,pieniny-po-krolewsku.html
pozdrawiam serdecznie i życzę udanego pobytu w rodzinnym kraju.
Anna Piernikarczyk
21 sierpień 2008 08:51
No chcemy zrobić w niedługim czasie możliwość wprowadzania wycieczek zagranicznych, ale na wszystko trzeba czasu niestety 🙂
Do Irlandii też chętnie byśmy się wybrali 🙂
Iwona Jarosz
21 sierpień 2008 08:48
Pragnę pogratulować pomysłu na bardzo fajną stronę!!! Znalazłam was przez przypadek szukając szlaków wiodących na Trzy Korony. Obecnie mieszkam w Irlandii ,ale za tydzień będziemy w Polsce i chcieliśmy wybrać się na Trzy Korony. Lubię podróże i wycieczki. W tej chwili mogłabym robić podpowiedzi na wypad dla tych ,którzy mają sposobność zwiedzania Irlandii ale jak w Polsce coś zwiedzę to napewno wam opiszę 🙂 Jeśli ktoś chciałby zobaczyć część moich zdjęć pokazujących Irlandię to zapraszam na stronę panoramio http://www.panoramio.com/user/135498 Ten końcowy numer to właśnie ja. Gorąco pozdrawiam!
Łukasz Piernikarczyk
23 lipiec 2008 16:18
Staramy się jak możemy 😉
Jeżeli macie jakiekolwiek propozycje to chętnie poczytam 😉
Ania Babiuch
15 lipiec 2008 20:55
Switna strona ,uwielbiam wszelkiego rodzaju wycieczki a tu jest wszystko , pozdrowiam.
Sebastian Zakrzewski
27 czerwiec 2008 12:26
Strona zrobiona z pomysłem - świeża i nie przytłaczająca jak większość portali ! Gratuluje pomysłu !
Łukasz Piernikarczyk
01 kwiecień 2008 18:33
Cieszę się że się podoba - zapraszamy do buszowania 🙂
janek F.
30 marzec 2008 20:37
witam narazie poznaję stronę jest super zawsze można śię podzielić wrażeniami ,iwiadomościami . Wybieram się do szklarskiej poręby może ktoś mi podpowie coś ciekawego . dziękuję i pozdrawiam wszystkich. pozdraw[a Gdańsk.
Łukasz Piernikarczyk
21 marzec 2008 15:53
Dziękuję - z Anią staramy się jak możemy 😉

19 marzec 2008 12:49
Konto użytkownika zostało usunięte

Zostaw swój komentarz

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021