Zagłosuj na Top Atrakcje 2021!

Kotlina Kłodzka, gdzie ?

Najnowsze posty widoczne są u góry
Kuba
31 październik 2019 15:14

[cytuj autor='mariiollaw'] Jezeli chodzi o Duszniki Zdrój to spokojnie mogę polecic pensjonat Lissa. Korzystam z niego jak jade zwiedzac Kotline Kłodzka z rodzina i zawsze jest ok. Czyste i wygodfne pokoje świetne jedzenie i miła obsluga. No i bardzo fajna baza na wypady. Polecam  [/cytuj]

Duszniki Zdrój ze swoim uzdrowiskowym charakterem są super! Można zrelaksowac się w SPA, termach z widokiem na góry. Świetna opcja po pieszych wędrówkach. Polecam obczaić sobie oferty na tej stronce - https://www.noclegowo.pl/noclegi/duszniki-zdroj/ , zawsze można znaleźć jakąś spoko ofertę, niezależnie gdzie się jedzie. 

agakosi
12 lipiec 2019 12:08

[cytuj autor='Anna Piernikarczyk'] Powiedzcie mi, chcemy jechać na weekend na odpoczynek w góry, bez chodzenia po górach, tylko dla ładnych widoczków. Najpierw myśleliśmy o Wiśle, ale teraz tak nam trochę przyszła ochota na okolice Kłodzka. Zaproponujcie miejsce, skąd można pooglądać ładne ośnieżone szczyty, nie zbytnie zad... żeby można coś zjeść, jakoś się rozerwać wieczorkiem ?? Macie jakieś pomysły ?? Chodzi mi po głowie Kudowa, ale to może trochę za daleko, może coś z tych miasteczek po drodze?? Dzięki za wszelkie sugestie [/cytuj]

Ja bardzo sobie chwalę pobyt w tym miejscu Ośrodek Lissa. Ładna okolica super pensjonat. Miął kadra, dobre jedzenie i wygodne pokoje. 

Edytowano: 2019-07-12 17:12:13

HostelTolek.pl
18 grudzień 2018 12:24

Tutaj pełna zgoda, Dolny Śląsk słynie z wielu cieakwych atrakcji i każdy znajdzie coś dla siebie, w szczególności jeżeli mowa o aktywnej turystyce, zdobywaniu szczytów w Karkonoszach czy zwiedzaniu zamków. Gorąco polecam.

mariiollaw
05 listopad 2018 13:47

[cytuj autor='Bawarka-Karkonosze'] Ciekawych miejsc w Kotlinie Kłodzkiej i okolicach nie brakuje,trzeba wybrac tylko dobry i sprawdozny pensjonat. Całe Karkonosze warte są tego aby je zwiedzić. Mają swój niepowtarzalny urok.   Ostatnio edytowany: 2015-08-04 08:35 [/cytuj]

Jezeli chodzi o Duszniki Zdrój to spokojnie mogę polecic pensjonat Lissa. Korzystam z niego jak jade zwiedzac Kotline Kłodzka z rodzina i zawsze jest ok. Czyste i wygodfne pokoje świetne jedzenie i miła obsluga. No i bardzo fajna baza na wypady. Polecam 

Bawarka-Karkonosze
05 grudzień 2011 15:45

Ciekawych miejsc w Kotlinie Kłodzkiej i okolicach nie brakuje,trzeba wybrac tylko dobry i sprawdozny pensjonat. Całe Karkonosze warte są tego aby je zwiedzić. Mają swój niepowtarzalny urok.

 

Ostatnio edytowany: 2015-08-04 08:35

mychalyna
20 październik 2011 10:18

Również zdecydowanie jestem za Dusznikami, wyjątkowo przyjemny klimat tam panuje, spokój i cisza. Mozna się fenomenalnie zrelaksować!🙂 Tym bardziej, że taki wyjazd można zorganizować dosłownie w kilka minut🙂!

Aga Ronerek
30 sierpień 2011 13:12

Polecam Duszniki Zdrój - spędziliśmy dwa tygodnie w Dusznikach. Była to świetna baza wypadowa na wycieczki po Kotlinie Kłodzkiej i przygranicznej cześci Czechów.

Ufojta
11 maj 2011 12:23

Polanica to urocze meisjce,ale nei dorównuje Wiśle w żadnym stopniu,w zasadzie to zanjdziecie tutaj wszystko czego potrzeba do spokojnego spędzenia wczasów.

 

 www.ufojta.pl 

Bavaria
06 maj 2011 10:24

Oczywiście to rzecz gustu,pisałem w swoim imieniu,dla mnie nie ma tam nic specjalnego,ale to nie oznacza ze trzeba to miejsce omijać,wręcz przeciwnie. MImo wszystko zaparszam do Wisły i do hotelu Bavaria.

Beata Śliwińska
14 kwiecień 2011 17:13

Mylisz się,może w samej Polanicy nie za wiele jest do oglądania/to rzecz gustu/ale okolice też sa ciekawe i naprawdę można wiele zobaczyć.Jeśli górki to polecam Szczeliniec,Śnieżnik,

Pozdrawiam,

 

Bavaria
14 kwiecień 2011 09:32

W Polanicy nie ma absolutnie nic ciekawego. Jeżeli już to właśnie Wisła,góry nie sa wysokie,można podziwiać piękną panoramę Beskidu Śląskiego. To najlepszy wybór.

JOLA
09 kwiecień 2011 20:31

Proponuje Polanicę Zdrój. Mieszkam nad morzem, ale ta uzdrowiskowa miejscowość mnie zauroczyła. W tym roku też się tam wybieram. Będzie to moja baza wypadowa . Mam zamiar zwiedzić okolicę.

Ufojta
07 kwiecień 2011 14:02

A czemu by nie zwiedzić i tego i tego? Kotlina Kłodzka to wspaniałe i piękne uroku meijsce,ale nie gorzej jest w Wiśłe. Dookoła cisza i spokój,coś w sam raz na solidny wypoczynek w Beskidach.

Beata Śliwińska
16 luty 2011 19:15
Polecam Polanicę,może dlatego,że sama w niej mieszkam🙂Kudowa też jest fajna.Widoki fajne:0A czy drogo?To zalezy gdzie znalazłabyś nocleg...jak wszędzie są tańsze i droższe oferty.
Pozdrawiam,
Anna Piernikarczyk
28 styczeń 2011 19:52
Powiedzcie mi, chcemy jechać na weekend na odpoczynek w góry, bez chodzenia po górach, tylko dla ładnych widoczków. Najpierw myśleliśmy o Wiśle, ale teraz tak nam trochę przyszła ochota na okolice Kłodzka.

Zaproponujcie miejsce, skąd można pooglądać ładne ośnieżone szczyty, nie zbytnie zad... żeby można coś zjeść, jakoś się rozerwać wieczorkiem ?? Macie jakieś pomysły ?? Chodzi mi po głowie Kudowa, ale to może trochę za daleko, może coś z tych miasteczek po drodze??

Dzięki za wszelkie sugestie

Zostaw swój komentarz

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021