Turystyczne Mistrzostwa Blogerów
Moi mili! Bierzemy udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!
16 blogów podróżniczych reprezentuje swoje województwo w Polsce. My pokażemy piękno województwa śląskiego!

Chcesz nam pomóc? Wchodź na naszego bloga i śledź nasze kanały społecznościowe: Facebook, Instagram i Youtube.
Lajkuj, komentuj i udostępniaj!
Zapraszamy Cię na tą piękną przygodę! Z góry dziękujemy!

Nowa wersja Polskich Szlaków

Najnowsze posty widoczne są u góry
Anna Siemomysła
20 czerwiec 2011 11:19

🙂

Wreszcie!

Zwiedzaj Świat jest piękny!

🙂

No to już teraz popędze z dokończeniem relacji 🙂

Pozdrowienia i gratulacje!

Anna Piernikarczyk
30 maj 2011 09:48

Właśnie się robią 🙂 Niestety te strony to takie kobyły ale jest coraz bliżej 🙂

Anna Siemomysła
29 maj 2011 21:17

Właśnie pracuję nad relacją z podróży do Kornwalii na zwiedzajswiat.pl i tak sobie marzę, żeby wszystko tam stało się takie okrągłe i przyjazne jak tu... wgrywanie zdjęć po jednym to masakra...

Wiem, że to nie proste i wiem, że obiecane są zmiany i tam ale tak sobie myślę nie zaszkodzi napisać, że są tacy co czekają ich jak kania dżdżu 🙂

A nuż to przyspieszy sprawy?

Pozdrowienia!

Anka

Adam Prończuk
15 marzec 2011 11:52

Wgrałem IE 8, 9-tka nie wchodzi. Nie wiem, czy dzięki temu, czy coś Łukasz pozmieniał, ale PS HULA.

Pozdrawiam

Adam

14 marzec 2011 12:00

Też używam Mozilli i wszystko w porządku.

Anna Siemomysła
14 marzec 2011 11:54

Ja już dawno zrezygnowałam - jak wyzej pisałam - używam Mozilli. IE jest w pracy i nie ode mnie zależy wymiana.

Ale fakt w pracy powinnam pracować a nie szlakować 😉

Anna Piernikarczyk
14 marzec 2011 11:39

W najnowszej wersji IE wszystko działa, stara niestety jest już przeżytkiem. Trudno się do niej teraz dostosowywać, bo zawsze z nią były problemy.

Warto się przenieść na inną przeglądarkę 🙂 Firefox, Chrome...

Anna Siemomysła
14 marzec 2011 10:39

Internet Explorer nie radzi sobie w ogóle z nową wersją - krzaków jest mnóstwo.

W domu mam Firefoxa Mozilli i nie ma żadnego problemu.

A w IE - porażka - rozciąga się, kolumny pomieszane, kliknięcie w zdjecie powiększa go po prostu bez możliwości przeglądania galerii.

Adam Prończuk
14 marzec 2011 08:03

Witajcie.

Wchodząc na najnowsze wycieczki - po otwarciu galerii nie mogę powiększyć zdjęć i rozpocząć oglądania - sygnalizuje ładowanie i nie wskakuje dalej. Nie mam okienka "podoba się" komentuj, podyskutuj.

Miłego tygonia Adam

Anna Siemomysła
13 marzec 2011 19:27

[cytuj autor='Piernikarczyk Łukasz'] Tak planujemy... skończymy z PSem to zabieramy się za Zwiedzaj Świat. [/cytuj]

SUPER!

13 marzec 2011 19:16

[cytuj autor='Piernikarczyk Łukasz'] A napisz mi proszę jakiej używasz przeglądarki, bo w operze działa jak należy. W edycji galerii jest mozliwość sortowania zdjęći pewno wchodzisz w ten ryb klikając w zdjęcie, tylko tak nie powinno być - pewno jakaś inna przeglądarka znów coś miesza. [/cytuj]

Już jest wszystko w porządku. Pozdrawiam, Staś

Łukasz Piernikarczyk
13 marzec 2011 15:12

Tak planujemy... skończymy z PSem to zabieramy się za Zwiedzaj Świat.

Ostatnio edytowany: 2011-03-13 15:15

Anna Siemomysła
13 marzec 2011 14:31
A czy planujecie podobne przemiany na Zwiedzaj Świat? Bo w tej chwili w porównaniu z odświeżonymi Polskimi Szlakami wygląda biedniutko...
Łukasz Piernikarczyk
13 marzec 2011 08:52

[cytuj autor='Prończuk Adam'] wchodzę na najnowsze wycieczki i pod galeria mam komunikat - Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /templates/cache/wycieczki/plan.tpl.php on line 39 Nie mogę skomentować i ocenić wycieczki. Przeglądarka? POzdrawiam [/cytuj]

Powinno być naprawione z samego rana 🙂

Sorry za taką liczbę błędów, ale przy tak dużych zmianach (choć na pierwszy rzut oka tego nie widać, to "bebech" się dużo zmieniły) testowanie jest kłopotliwe i zdecydowałem się tą wersję wypuścić. Już się doczekać nie umiałem 🙂

Adam Prończuk
13 marzec 2011 08:19

wchodzę na najnowsze wycieczki i pod galeria mam komunikat - Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /templates/cache/wycieczki/plan.tpl.php on line 39
Nie mogę skomentować i ocenić wycieczki. Przeglądarka?

POzdrawiam

Łukasz Piernikarczyk
13 marzec 2011 07:32

A napisz mi proszę jakiej używasz przeglądarki, bo w operze działa jak należy.

W edycji galerii jest mozliwość sortowania zdjęći pewno wchodzisz w ten ryb klikając w zdjęcie, tylko tak nie powinno być - pewno jakaś inna przeglądarka znów coś miesza.

12 marzec 2011 23:46

Tym razem z edycją nie było żadnego problemu, natomiast coś jest z galeriami. Czy opcja powiększenia zdjęć w galerii jeszcze będzie, bo na razie "nic nie łapie". Pozdrawiam

Anna Piernikarczyk
12 marzec 2011 18:35

Acha, co do np "zmień dzień zwiedzania". Jeśli macie tego typu drobne sugestie, czegoś Wam brakuje, to piszcie, jeśli to nie będzie wielki kłopot, postaramy się dodawać te możliwości 🙂

Anna Piernikarczyk
12 marzec 2011 18:33

Hej

Nadal tak jest że wchodzi nasz opis, no jest to problem, jeśli jest opis miasta o tej samej nazwie, niestety wtedy trzeba ją jakoś wyróżnić.

No na razie skasowaliśmy możliwość dodawania tam opisó, a to dlatego, że czasem ktoś tylko wpisał 1 czy 2 zdania do miasta, które my mieliśmy lepiej opisane. Jeszcze sie zastanawiamy jak to rozwiązać. Zrobiliśmy tak dlatego, że chcemy teraz dodawać jako oficjalne opisy też Uzytkowników czyi tzw. Wasze miejsca. Będę je zatwierdzać jako oficjalne i powinno być w tym momencie znacznie więcej opisów miast. Musze tylko się za to wziąć, ale to w najbliższym czasie, zobaczę jaka jest jakość tych opisów i takie tam 🙂

Anna Siemomysła
12 marzec 2011 18:10

Ja potrafię normalnie edytować - właśnie z mozołem uzupełniam wycieczkę w Sudety sprzed dwóch lat.

Chciałam też bardzo serdecznie podziekować za dodanie funkcjonalnosci pt "zmień dzień zwiedzania" czy jak to ładnie nazwane zostało. Bardzo mi tego brakowało, bo często sie mylę i potem musiałam od nowa wszystko...

Pozdrowienia.

PS. Tylko czemu w planie wycieczki nie ma wprowadzanych przeze mnie opisów miejscowości? Wcześniej były. Czy tak ma być czy to jakiś błąd?

Ach i czy dalej jest tak, że jeśli macie jakąś miejscowość przez Was opisaną, to Wasz opis i Wasze zdjęcie wskakuje na miejsce w moim planie? Nie mam nic przeciwko, żebyście nie odebrali tego czasem jako krytykę - chodzi mi o taki przypadek, ze gdy wpisywałąm jako miejsce w planie wycieczki Świecie, to wskakiwał mi opis i zdjęcie Świecia nad Wisłą, a nie o tą miejscowosć mi chodziło. Musiałam się uciekać do podstępu i wpisywać np, Świecie woj. dolnośląskie. 🙂

Ostatnio edytowany: 2011-03-12 18:27

Anna Piernikarczyk
12 marzec 2011 17:51

Piszcie, czy normalnie potraficie edytować wycieczki, bo u ns wszystko w porządku, ale dostałam maila, że jest jakiś problem u kogoś. 

Łukasz Piernikarczyk
12 marzec 2011 07:59

Sorry, trochę nadgorliwy byłem w zabezpieczeniach - powinno być ok.

12 marzec 2011 01:14

Dlaczego wgrywanie nowej wycieczki kończy się na etapie: Następny krok planowanie wycieczki?

Po kliknięciu wszystko znika.

Anna Piernikarczyk
11 marzec 2011 13:50

Teraz pokazuje na żółto nieprzeczytane tematy

Adam Prończuk
11 marzec 2011 13:25

strzałeczka ok -daję radę - nie upieram się - otwierając forum chciałbym zobaczyć najświeższe komentarze i ewentualnie zobaczyć dalej co się działo  wcześniej,

przegldarka - chyba exploler? nie znam się

Pozdrawiam

adam

Anna Piernikarczyk
11 marzec 2011 13:01

Dzięki za opinię 🙂

Co do forum. Tak jest na wszystkich forach i nie chcemy mieszać innym, jak naciśniesz strzałkę  czy to w bloku Na forum czy już na samym Forum to przenosi do ostatniej strony, do ostatniego postu.

Co do nachodzenia tekstu, u nas jest w porządku, jakiej używasz przeglądarki ??

pozdro

Ania

Ostatnio edytowany: 2011-03-11 13:16

Adam Prończuk
11 marzec 2011 12:52

może na forach odpowiedzi powinny być w odwrotnej kolejności - od ostatniego do pierwszego - teraz otwieram forum i widzę pierwszy post czasami sprzed dwóch lat

Jak myslisz?

Adam Prończuk
11 marzec 2011 12:48

Wyglada ok. Cieszę się, że udało się odpalić. Trochę się musze odnaleźć w nowym układzie

Uwagi:

jak wchodzę na swój profil :

adam..- wycieczki na zielono nakłada sie na "Społeczność"

zdjęcia z wycieczek są bez ramek i w troche wiekszym formacie - moim zdaniem te z białą ramką jak przy otwarciu wycieczki są lepsze

zrobię w wolnym czasie krótki testowy artykuł to zobaczę jak działa

Pozdrawiam

adam

Łukasz Piernikarczyk
11 marzec 2011 11:59

No i nowa wersja już jest.

Pewno na początku będzie sporo błędów, które na bieżąco będę poprawiał.

Po prawej, przy krawędzi wkranu, jest zakładka Twoja sugestia - dopisujcie tam proszę znalezione błędy, ale również Wasze sugestie i opinie - będę bardzo wdzięczny.

Co nowego o czym nie pisałem? Artykuły.
Możecie dodawać śmiało artykuły, które później będziemy zatwierdzać. Nie muszą być powiązane tylko z turystyką, ale np. z Polską - historia mile widziana 🙂

Mam nadzieję, że wszystko się spoboda.

Adam Prończuk
14 luty 2011 19:41
Wyjdzie na lepsze!, Czekam cierpliwie na wrzutkę.
Łukasz Piernikarczyk
14 luty 2011 15:51
Ostatnio popracowałem trochę nad nową wersją forum.

Powinna działać opcja nieprzeczytanych tematów, czyli zaznaczanie, w których tematach pojawiły się nowe posty (na screenshocie - złóte i niebieskie ikonki katalogów).

Całe forum będzie miało nowy wygląd:

Do każdego postu będzie można dodawać do 4 zdjęć, emotikony, wklejać zdjęcia na innych serwerach a także dodawać linki do innych stron.

Śledzone tematy też będą inaczej pokazane - jak lista tematów z forum.

Coraz więcej tych zmian - oby wyszło na lepsze 🙂
Coraz bardziej nie mogę się doczekać momentu gdy to wszystko wrzucę 🙂

[i]Ostatnio edytowany: 2011-02-14 15:52[/i]
Darek
08 luty 2011 12:58
Brakuje mi jeszcze aktywnych awatarów podczas przeglądania własnych wycieczek, wchodząc w
" Moje wycieczki ". Utrudnia to ich przeglądanie i wydłuża czas dotarcia do poszukiwanej relacji, szczególnie jak znajduje się tych wycieczek dość dużo - nadal pozostają białe kostki.
Zamiast ponownego wprowadzania wycieczki z miejsca, które zostało już wcześniej zaprezentowane, staram się czasami wzbogacić istniejącą już relację o nowe informacje czy też ciekawe zdjęcia, a wtedy muszę się troszeczkę naszukać. Z awatarami jest o wiele szybciej i sprawniej.
Adam Prończuk
07 luty 2011 17:00
super. Pozdrawiam
Łukasz Piernikarczyk
07 luty 2011 16:40
W nowej wersji chcemy bardziej wykorzystać miejsca użytkowników, czyli Wasze opisy miejscowości i atrakcji.

Będą ciut ładniej wyglądały i zarządzanie nimi powinno być łatwiejsze, ale przede wszystkim chcemy je wykorzystać do opisów oficjalnych miejscowości. Jeżeli jakiś opis będzie wykorzystany przy opisie będzie podziękowanie dla autora (dostanie też dodatkowe kilometry):

Alternatywne opisy miejscowości będą również widoczne na podstronie oficjalnego opisu miejscowości:

[i]Ostatnio edytowany: 2011-02-07 16:42[/i]
Adam Prończuk
31 styczeń 2011 17:46
Kolejne udogodnienie dla użytkownika.
Pozdrawiam
Łukasz Piernikarczyk
31 styczeń 2011 16:43

Dziś zmiany w galerii wycieczki.
W sumie zamych zmian nie ma aż tak dużo.

Co nowego?
Teraz zdjęcie główne wycieczki (avatar wycieczki) od razu ląduje w galerii wycieczki.

Avatar można łatwo zmienić wybierając go ze zdjęć w galerii (służy do tego pierwsza ikonka pod zdjęciami).

Wywaliłem tryb sortowania zdjęć, bo działa on cały czas - nie trzeba nic włączać - wystarczy tylko przeciągnąć zdjęcie i już jest nowa kolejność.

No i ikonki zamiast tekstów pod zdjęciami.

[i]Ostatnio edytowany: 2011-01-31 16:44[/i]

Zostaw swój komentarz

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021