Romatyczne miejsca w polsce

Najnowsze posty widoczne są u góry
ARKADIUSZ RÓŻAŃSKI
27 wrzesień 2009 00:50
HMM. W GÓRACH? KAPLICA CZASZEK-POLECAM NIE TAK ROMANTYCZNIE ALE ZMYSŁOWO . EWENTUALNIE GÓRY STOŁOWE -BARDZO ROMANTYCZNE!!!
Anna Piernikarczyk
25 wrzesień 2009 15:31
Szczerze mówić ja też sądzę, że lepsze byłoby zorganizowanie konrektnych zaręczyn, romantycznie, miło i przyjenie od początku do końca, w sensie gdzieś bliżej Was ale niecodzennie. Bo dłuższy wyjazd (a w góry to jużmusiałby być dłuzszy i trochę męczący)trudno będzie spedzić cały jakoś wyjątkowo, a lepiej żeby ten moment był własnie wyjątkowy, nie tylko w sensie miejsca ale też atmosfery miłości. Hehe ale tekst 🙂
Wasza okolica obfituje w piękne pałące, więc faktycznie wykorzystać taki plenre, albo wybrać pałac z restauracją a nawet hotelem.
To wszytko zalezy, czy lubicie luksus i wygodę, czy łazikowanie po górach, chodzi o to bytrafić w jej gust, wtedy cokolwiek by to nie było będzie fajnie, jeśli zatargasz ją w góry a ona nie cierpi chłodu i wysiłku - choćbyś stanąłna głowie i nie wiadomo co tam wymyślił, może się nie udac 🙂 I na odwrót, jesli woli schroniska, nie zabieraj jej do luksusowego hotelu. Sam znasz ją w końcu najlepiej 🙂
annqaa
24 wrzesień 2009 11:35
No właśnie, zastanów się co jej pasuje.
Jak mówisz, że kocha morze - to czemu chcesz ją ciągnąć w góry? jeszcze teraz już nie będzie tam tak ciepło - tym bardziej o zachodzie czy o wschodzie słońca (bardzo wczesną porą). I wysłuchiwać jej komentarzy...

a może kojarzysz, czy po zaręczynach jakichś waszych znajomych, twoja dziewczyna powiedziała, że też tak chce, albo powiedziała o czym marzy. albo ewentualnie spytać jej przyjaciółki.

Bo może marzy o tym, aby oświadczyny były w gronie rodziny...
Pałace, parki, zamki, restauracja (wasza ulubiona), przejażdżka dorożką...
Darek
23 wrzesień 2009 22:12
Ja też bym obstawał za jakimś zamkiem lub pałacem. Jest ich w Polsce dużo, każdy z nich ma swój niepowtarzalny klimat. Możesz śmiało jakiś wybrać i dopasować go do swoich potrzeb. Nie koniecznie musiałbyś jechać na drugi koniec Polski, bo w pobliżu twojej miejscowości na pewno też byś znalazł coś co można by było wykorzystać do wspomnianego przez ciebie celu.
Ważne jest miejsce spotkania, ale również i jego oprawa, czasami szczegóły grają dużą rolę. Dobrze by było gdybyś postarał się spojrzeć na tą sytuację oczami swojej wybranki, a wtedy może unikniesz rozczarowania i trafisz w jej gust.
Anonim
23 wrzesień 2009 21:40
jeśli już zamek to koniecznie z pięknym parkiem wokół. Polecam zamek w Krasiczynie i park zamkowy lub w Łańcucie.
Dominik Jędzrejak
23 wrzesień 2009 19:37
Wielki dzieki za pomoc 🙂 czekam na nowe pomysły 😉 pozdrawiam
Grzegorz Binkiewicz
23 wrzesień 2009 15:33
[cytuj autor='Dominik Jędzrejak']a a w górach co poleccie???[/cytuj]

Hmmmm wybrac sie do schroniska w dolinie pięciu stawów polskich 🙂 i tam o świcie (po wczesniejszym przenocowaniu się w schronisku) lub przy zachodzie słońca (by później przenocowac się w schronisku). A pomysł Andrzeja z zamkiem Czocha też jest ok 🙂, to jeżeli chodzi o zamki to Czorsztyński zamek też jest ok nad jeziorem Czorsztyńskim (Jadąc do Zakopca z Krakowa w Nowym Targu odbic trzeba na Krościenko n/Dunajcem i trafi sie na zamek (jeden cały i jedna ruina) więc znajdzie się cos odpowiedniego 🙂
Andrzej
23 wrzesień 2009 15:27
Na oświadczyny najlepszy jest zamek Czocha :-)
Dominik Jędzrejak
23 wrzesień 2009 14:44
hehe ten rejs odpada bo moja dziewczyna ma chorbe morska a w górach co poleccie???
annqaa
23 wrzesień 2009 12:13
Jeśli lubicie morze, to rzeczywiście najlepsza będzie jakaś bezludna plaża o zachodzie słońca - kocyk, owoce i szampan🙂

Ja miałam oświadczyny w sylwestra na najwyższej górze w okolicy, więc też było dwa w jednym🙂
Pozdrawiam🙂
Grzegorz Binkiewicz
22 wrzesień 2009 22:31
Hmmm to morze rejs po bałtyku z jakąs smakową kolacją na pokłądzie górnym (warunek spokojne morze i trzeba działac raz raz puki jeszcze w miare ciepło by najesc sie na otwartym pokładzie) a do tego moze jeszcze jakos blisko godziny zachodzącego słońca by właśnie wtedy wręczyc the ring 🙂
Wojciech Soroka
22 wrzesień 2009 21:38
Okolice Czołpina - dzikie, plaże szerokie, bezludne
Dominik Jędzrejak
22 wrzesień 2009 18:37
My jestesmy z okolic Ostrowa Wielkpolskiego ... Moja kochana Madzia lubi morze 😉
Anna Piernikarczyk
22 wrzesień 2009 15:02
W Polsce jest wiele romantycznych miejsc, to zalezy co lubi ukochana, plaża o zachodzie słońca, jakiś szczyt z pieknym widokiem (na niektóre da sie wjechać autem) albo miasta z fajnym klimatem, np, Kazimierz Dolny, Sandomierz, to zalezy tez skąd jesteście
Dominik Jędzrejak
21 wrzesień 2009 18:05
Wiam wszystkich napaczatku chciałbym pozdrowic wszytskich uzytkownich tej strony 😉 Mam wielka prosbe do was 🙂 jakie miejsce poleccice na oswiatyczny poniewaz bardzo kocham swoja dziewczyne i chce zeby to było wspaniała chwila dla nas 🙂 prosze pomozcie mi😉 pozdrawiam

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021