Jesienne plany wycieczkowe

Najnowsze posty widoczne są u góry
STOPWroclaw_pl
04 marzec 2014 13:11

Jeżeli chodzi o takie plany na jesienne czy też wczesno wiosenne wyprawy,to polecma nasz przepiękny Wrocław gdzie nie sposób się nudzić i każdy znajdzie coś dla siebie,moim zdaniem warto,o sam nocleg takze nie trzeba się martwić,zapraszamy🙂

jbond001
03 luty 2014 19:53

Lasy świętokrzyskie wyglądają pięknie jesienią.

ewelina
04 styczeń 2014 11:43

A ja tradycyjnie już wybieram się niebawem w Sudety. Jesień już co prawda dawno za nami, ale pogoda obecnie na pewno nie jest szczególnie zimowa🙂

Efinkonan
31 grudzień 2013 11:38

koniecznie na Podlasie, Biebrza, Puszcza Białowieska, Supraśl

MoonHostel
22 luty 2010 18:13
Na jesienne wycieczki tylko Karkonosze lub Bieszczady. Po sezonie na szlakach nie ma żadnego tłoku,można spokojnie wszystko zwiedzic. Inne kierunki nie wchodza w gre.
Janusz K
13 grudzień 2009 15:53
A jednak poszedłem na Śnieżnik , ruch pieszy bardzo umiarkowany ale zimowe widoki powyżej 1200 m , coś wspanaiałego. Międzygórze zamarło. Powrót niebieskim szlakiem na Przełęcz Śnieznicką w śniegu do 30 cm. WARTO.
Anna Piernikarczyk
12 grudzień 2009 17:44
Teraz to już chyba we wszystkich górach snieg popada 🙂 nawet dziś u nas na Śląsku się pojawił 🙂
Janusz K
11 grudzień 2009 16:32
Na Śnieżniku chyba już leży śnieg , chyba w Góry Sowie.Wszędzie pusto o tej porze.
pozdrawiam
marcin p
11 grudzień 2009 12:56
Zdecydowanie polecam Bieszczady. Po sezonie puste i dzikie.
fefsdf
12 wrzesień 2009 10:47
20.09 Turbacz, 4.10- zakończenie sezonu turystycznego na Hali Krupowej, i może jeszcze Luboń Wielki, Maciejowa i Stare Wierchy.
Łukasz
11 wrzesień 2009 23:07
Właśnie wczoraj wróciłem z 3 dniowego pobytu w Beskidzie Żywieckim (wkrótce relacja na moim profilu) - m.in. Pilsko. Planuję jeszcze Wadowice i pewnie jakieś szlaki Beskidzkie 🙂 Ale wszystko zależy od pogody i czasu 🙂
JÓZEF
11 wrzesień 2009 21:51
Czeka mnie jeszcze urlop,początek października, gdzieś nad Adriatykiem.
Potem Pieniny - 2 dni Pierwszy śnieg w Jesenikach, Pradziad lub Šerak - gdy spadnie
Zlot przodowników GOT na Biskupiej Kopie, w listopadzie
I może coś jeszcze na szybko....
Anonim
11 wrzesień 2009 18:44
Moje plany to wycieczki górskie.
1.Beskid Żywiecki - Pilsko
2. Bieszczady - Tarnica i Połoniny
3. Beskid Sądecki - Wierchomla i Hala Łabowska
4. Beskid Sądecki - Radziejowa
Zapewne połowę z tych wycieczek nie dojdzie do skutku (jesień to okres chorób) ale zawsze lubię mieć jakieś plany niż potem się zastanawiać gdzie by to pojechać.
Tak więc jesień zaczęliśmy zapaleniem gardła u mojego synka, towarzysza górskich wycieczek, ale jak sie już wyskrobie to moze chociaż Pilsko zaliczymy.
Andrzej
11 wrzesień 2009 12:23
Hej, krajtroterzy !! Lato nieubłaganie zbliża się do końca, ale jesień tez bywa czasami piękna :-) Piszcie o swoich jesiennych planach wycieczkowych !!

Zostaw swój komentarz

Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 50 000 obserwujących, na Instagramie 4 300, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 400 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021