Turystyczne Mistrzostwa Blogerów
Moi mili! Bierzemy udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!
16 blogów podróżniczych reprezentuje swoje województwo w Polsce. My pokażemy piękno województwa śląskiego!

Chcesz nam pomóc? Wchodź na naszego bloga i śledź nasze kanały społecznościowe: Facebook, Instagram i Youtube.
Lajkuj, komentuj i udostępniaj!
Zapraszamy Cię na tą piękną przygodę! Z góry dziękujemy!

Hala Krupowa

Najnowsze posty widoczne są u góry
MM
08 maj 2009 09:17
Tak, przyjemnie jest czytać relacje a zwłaszcza z tej samej wyprawy od różnych osób :-) Chętnie przeczytam te relacje i równie chętnie ją n apiszę. Pozdrawiam :-)
krystyna
08 maj 2009 09:06
usiłuję tylko Was zmobilizować🙂 bo szczerze mówiąc chętnie przeczytałabym Waszą relację😁 a skoro nie może się zdecydować kto... na pewno każde z Was inaczej by przedstawiło spotkanie. byłoby ciekawie popatrzeć na nie innymi oczami😁 nie chciałabyś?🙂
MM
08 maj 2009 08:58
Krystyno, a na co komu taka "dyscyplina sportu" ? Zwłaszcza tutaj ?
;-)
krystyna
07 maj 2009 16:16
niech napisze kazde z Was😁 a czytelnicy wybiora najlepsza😁
Midorihato
07 maj 2009 16:08
Tak, doszedł do skutku. Było nas 9 osób i bawiliśmy się świetnie.
Jak na razie to licytujemy się kto powinien napisać relację 😉
krystyna
07 maj 2009 10:39
ciekawa jestem czy doszedł do skutku Wasz wspólny wypad?
jakaś relacja byłaby mile widziana😁
Midorihato
28 kwiecień 2009 16:31
Tak ale my nie mamy czym sie tam dostac
MM
28 kwiecień 2009 16:21
Najkrótsze podejście jest chyba z Sidziny.
Midorihato
28 kwiecień 2009 16:18
To plany na jesień dla których proponuję utworzyć osobny wątek.
Tymczasem skupmy sie na 1-majowej Hali Krupowej.
Proponowana trasa to wejście od Skawicy szlakiem niebieskim.
Po dojściu do schroniska - narada w temacie "i co dalej: w prawo czy w lewo?"
Darek
27 kwiecień 2009 20:07
Wstępnie jesteśmy umówieni.
Co, gdzie i jak jeszcze do jesieni zdążymy sobie wspólnie ustalić 🙂
MM
27 kwiecień 2009 19:02
Ja też pisze się na te eskapadę :-)
Midorihato
27 kwiecień 2009 14:56
Mam nadzieję że jako dolnosląski Gospodarz w odpowiednim czasie uruchomisz akcję. Rzecz w tym, że nie za bardzo wiadomo kiedy ta jesień będzie. W ubiegłym roku udało mi sie idealnie wstrzelić w termin:
http://midorihato.vel.pl/Polska/galeria_sniezka.html
Chętnie powtórzyłbym taka eskapadę w większej grupie w Górach Stołowych lub innych w okolicy...
Liczę na Ciebie!
Darek
27 kwiecień 2009 14:21
Ja z chęcią się przyłączam ta trasa leży mi jak najbardziej 🙂
Midorihato
27 kwiecień 2009 11:47
Dobrze to ująłeś - ewenement - głupoty niestety.
Wspólny rajd - moja prop. w Kotline Kłodzką na powitanie złotej jesieni.
Darek
25 kwiecień 2009 22:15
Z nadejściem wiosny widzę pozytywne zmiany na naszym portalu.
Marek dał iskrę i dalej pójdzie chyba już z siłą wodospadu. Te wspólne wypady to wcale nie głupi pomysł. Myślę że można by było ten ruch rozwinąć bo cel jest szczytny.
Może jakieś wspólne rajdy ?
Wydaje mi się, że program powinien być zróżnicowany, bo nie wszyscy są tak sprawni jak kozice górskie, pomijając ewenement ludzkości jakim jest Midorihato 🙂
MM
25 kwiecień 2009 20:23
Ustalmy jeszcze skąd podchodzimy na Krupową, o której i gdzie się spotykamy :-)
MM
25 kwiecień 2009 20:21
Pierwszy Zlot Forumowiczów NPM: 16 - 17.05.2009.
Zajrzyjcie tu : http://www.krupowa.gory.pl/ -mapka ze szlakami na Krupową.
Midorihato
25 kwiecień 2009 07:56
Dobry kierunek Darku. Jak skrzykniesz swoja grupe to moze kiedys zrobimy jakies zawody? Na przykald kto pierwszy dotrze do Gdanska?
Nad takim miejscem ktore byloby dla nas wszystkich niezbyt odlegle pomyslimy na Hali Krupowej i cos zaplanujemy. Co osiem glow to nie jedna!
Darek
25 kwiecień 2009 01:31
Idąc waszym przykładem będziemy chyba musieli alternatywnie skrzyknąć swoją miejscową grupę Krajtroterów - "Karkonoską" lub "Sudecką" 🙂
Tatry są dla nas zbyt daleko, żeby wybierać się tam na wekend, natomiast Karkonosze, czy też Sudety mamy na wyciągnięcie ręki.
Nie przeszkadzało by to oczywiście we wspólnych wypadach, które mogły by się odbywać gdzieś w połowie np. w Jurze Krakowsko Częstochowskiej.
Bo co do wspólnych wypadów z ludźmi podobnie zakręconymi to oczywiście jestem na tak 🙂
JÓZEF
25 kwiecień 2009 00:47
Też bym chetnie dołączył. Niestety, dla mnie najbliższy mozliwy termin to gdzieś pod koniec czerwca. Z dlugiego weekendu to 2 maja w Góry Stołowe.🙂
goral_79@interia.pl
24 kwiecień 2009 22:11
Z mila checia bym do was dolaczyl,gdyby ten wyjazd pierwszomajowy byl w inne miejsce,bo na Krupowej bylem ostatnio za czesto.

[i]Ostatnio edytowany: 2009-04-24 22:11[/i]
Midorihato
24 kwiecień 2009 20:37
Dolaczaja jeszcze dwie osoby.
Spieszcie sie ludzie bo braknie miejsc :-)
Agnieszka
24 kwiecień 2009 20:25
ale miejsce bardzo fajne🙂
Agnieszka
24 kwiecień 2009 20:22
ja na kupową to dopiero w sierpniu się wybieram🙂
bartek
24 kwiecień 2009 18:08
Nie dam rady w tym terminie. Ale gdzieś pod koniec maja oczekuję propozycji 😉
Teresa Nowak
24 kwiecień 2009 17:39
Z tego co wiem to pierwszomajowa!
goral_79@interia.pl
24 kwiecień 2009 16:46
W jakim terminie ta Hala Krupowa?
MM
24 kwiecień 2009 15:07
Ale czy koniecznie musimy czegoś szukać? Ostatnio tyle szukaliśmy i szukaliśmy... Ja mam już " nadszukane" ;-)
A z drugiej strony to nabyłam już wprawy w szukaniu i zdobyłam niebagatelne doświadczenie ...hi, hi, hi...więc jeśli tylko Marku postawisz jakiś szlachetny cel potencjalnych poszukiwań to może się skuszę.
Midorihato
24 kwiecień 2009 14:01
Ustalmy jeszcze czego tym razem będziemy szukać....
MM
24 kwiecień 2009 13:27
Hej!
Marek, Teresa, Kasia i ja wybieramy się początkiem maja na Halę Krupową. Tych, których nie przeraziły nasze kwietniowe przygody zapraszamy na wspólny wypad.
Dorota
Ps.
Tatry są bezpiecznie daleko ;-) ... Babia może stanowić pewne zagrożenie... nie wspominając o Paśmie Polic!

Zostaw swój komentarz

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021