Zagłosuj na Top Atrakcje 2021!

Władysławowo domki

Najnowsze posty widoczne są u góry
darek1106 Domki letniskowe Sokół
03 kwiecień 2020 11:38

Witam wszystkich z bezludnego Władysławowa.Wszyscy martwimy się co z sezonem.I nasi wczasowicze i my jako właściciele obiektów.Czy po raz pierwszy od dziesięcioleci Władysławowo będzie puste w okresie wakacji? To byłaby katastrofa dla nas i całego miasta.Ale jesteśmy pełni nadziei że ta zaraza odpuści i jak co roku będziemy plażować i kąpać się w Bałtyku. Szczególnie nie mamy odwołań rezerwacji co świadczy że nasi klienci też nie poddają się panice i czekają na rozwój sytuacji.
My jako właściciele obiektu życzymy WSZYSTKIM dużo zdrowia i bądźmy silni w tej niespotykanej sytuacji.
Władysławowo domki
https://www.domkiletniskowe-wladyslawowo.pl/

Zostaw swój komentarz

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021