Zagłosuj na Top Atrakcje 2021!

Miejsca noclegowe przyjazne rowerzystom

Najnowsze posty widoczne są u góry
Alutka
18 styczeń 2020 17:06

My byliśmy tu https://parkewolucji.pl/ a obok wielki pałac z noclegiem i piękna natura - puszcza Darżlubska z której trasy korzysta dużo roweżystów.

piotr
30 grudzień 2019 18:23

Turystyka rowerowa i noclegi to najlepsza jest Agroturystyka,rowery jest gdzie schować a kto niejest z rowerm może większości tych miejsc wyporzyczyć rower nawet za darmo.

Szeldon
30 grudzień 2019 13:41

Wiadomo że miłośników rowerowej turystyki przybywa z roku na rok. Bardzo to cieszy tym bardziej że jest to bardzo ekologiczny i przyjazny środowisku sposób podróżowania. coraz więcej miejsc wychodzi na przeciw potrzebie ugoszczenia rowerowych podróżników. 
Jeśli ktoś z was podróżując rowerem szuka odpowiedniego miejsca na nocleg polecam zapoznanie się z tym artykułem: 
https://www.rowertour.com/blog/noclegi-przyjazne-rowerzystom-gdzie-warto-wybrac-sie-w-polsce
Na pewno każdy znajdzie idealne miejsce dla siebie.

Zostaw swój komentarz

Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021